Facebook Google+ Twitter

Kontakt ze wspólnotą mieszkaniową przez smartfona

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie życia bez przenośnych komputerów czy smartfonów. Towarzyszą nam praktycznie wszędzie. Ale czy w pełni wykorzystujemy możliwości, które przyniosła mobilna rewolucja?

Wciąż kontakt z niektórymi, istotnymi dla nas instytucjami jest utrudniony. Dobrym przykładem są tutaj wspólnoty mieszkaniowe. / Fot. Paweł JaroszyńskiPo wstaniu z łóżka jednym rzutem oka na telefon sprawdzamy jaka będzie pogoda. Jadąc tramwajem do pracy przeglądamy Facebooka, a stojąc w sklepowej kolejce sprawdzamy stan konta.
Wciąż jednak wiele spraw musimy załatwiać w tradycyjny sposób, a kontakt z niektórymi, istotnymi dla nas instytucjami jest utrudniony. Dobrym przykładem są tutaj wspólnoty mieszkaniowe. Ile razy umknęło nam ważne ogłoszenie, bo ilekroć mijamy tablicę ogłoszeń zawsze się śpieszymy?
Ile mam zapłacić za mieszkanie w tym miesiącu? Czy ktoś już zgłosił awarie windy? Kiedy jest następne sprzątanie garażu?
Jak często zadajemy sobie podobne pytania?
Technologia ułatwiająca życie
A teraz wyobraźmy sobie, że kontaktujemy się z naszą wspólnotą mieszkaniową za pośrednictwem smartfona lub komputera. Za pomocą kilku kliknięć myszką możemy zgłosić awarię techniczną, mamy wgląd do przeszłych oraz obecnych rozliczeń i stały kontakt z zarządcą.
Otrzymujemy powiadomienia o planowanych remontach czy związanych z nimi utrudnieniach, takich jak brak prądu czy ciepłej wody. Szybko, z każdego miejsca i o każdej porze.
SmartFM
To wszystko jest tak naprawdę w zasięgu ręki. Na rynku pojawiła się właśnie aplikacja SmartFM, która umożliwia sprawną komunikację między mieszkańcami a zarządem wspólnoty.
SmartFM zwiększa efektywność działań administracyjnych i usprawnia codzienne funkcjonowanie wspólnoty. Zarządcy otrzymują wszechstronne narzędzie gromadzące wszelkie istotne dane, ułatwiające nadzór nad zgłoszeniami i rozliczeniami oraz zapewniające skuteczną komunikację z najemcami.
Lokatorzy zyskują zaś komfortowe rozwiązania w zakresie zarządzania własnym mieszkaniem. System SmartFM dostępny jest na urządzeniach przenośnych, dzięki czemu można go używać w dowolnym miejscu i czasie.
Czy się przyjmie?
Innowacyjne rozwiązanie, które w skuteczny sposób ułatwia nam życie. W dzisiejszych czasach wydaje się czymś tak naturalnym jak zakupy mobilne, Facebook czy karty zbliżeniowe. Ale czy zarządcy zdecydują się na to, aby wprowadzić je do swoich wspólnot?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.