Facebook Google+ Twitter

Kontekstowa to znaczy mniej inwazyjna...

- Na co jeszcze czekasz? - takim pytaniem uraczył mnie kolega, który zna się na internetowej reklamie, gdy zobaczył wyniki sondy jaką przeprowadziliśmy na stronach Wiadomości24.pl.

Chodziło o akceptację reklam na stronach Wiadomości24.pl. Czy internauci odwiedzający strony oraz autorzy materiałów zaakceptują reklamę, a jeśli tak to jaką. Widać, że biorący udział w sondzie opowiadają się za ograniczeniem obecności na stronach gazety internetowej reklamy inwazyjnej.

Idąc tym tropem próbujemy dostosować się w kolejnych posunięciach do tych oczekiwań. W końcu warto brać pod uwagę zdanie współtwórców gazety internetowej. Dlatego za chwilę "odpalamy" reklamę kontekstową w innych działach, ale - na razie - tylko w materiałach pochodzących Polskiej Agencji Prasowej. Co na to autorzy i internauci?
screen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Niestety, reklama kontekstowa trochę zależy od reklamodawcy. Im lepiej wybiorą słowa kluczowe tym celniej wyświetlają się reklamy.

Co do innych reklam. Tak, ale nie mamy oprzyrządowania, więc to "druga kolejność odśnieżania"... Na pewno będziemy próbować inne formy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No ok. Choć uważam, że fajne byłoby to potestować: np. dwa tygodnie z taką reklamą, dwa tygodnie z inną. Wyskakujące okienka w ogóle sobie darujmy, nikt ich nie lubi ;-) Ale z innymi możnaby popróbować, a potem zrobić sondę która reklama była najmniej niesympatyczna : -)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyli dalej "nic" linkować się będzie do producenta nici, a "środek" - niezależnie od kontekstu - do producenta środków antykoncepcyjnych? Może warto popracować nad tym systemem? Ale w sumie wychodzi z tego kupa śmiechu, więc może to jest rozwiązanie... Szczypta absurdalnego humoru W24 nie zaszkodzi;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem za, odpalamy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.