Facebook Google+ Twitter

Kontrowersyjny aneks Wojciechowskiego

Artur Sobiech nie zgodził się na zamrożenie dwudziestu procent swoich rocznych poborów. Został odsunięty od pierwszej drużyny i przy Konwiktorskiej już nie zagra.

Józef Wojciechowski wpadł na nowatorski i nieco kontrowersyjny pomysł. Postanowił
wprowadził aneks do kontraktów swych zawodników. Polega on na tym, iż 20 procent rocznej pensji każdego zawodnika zostaje „zamrożona”. W przypadku zdobycia mistrzostwa wypłacona zostanie dwukrotność tejże części poborów. Gdy zespół zajmie miejsce drugie na podium, pensja pozostanie bez zmian.

Wojciechowski wycofa się z Polonii, gdy klub spadnie z Ekstraklasy

Muszę przyznać, że ta inicjatywa właściciela Polonii Warszawa bardzo mnie zaskoczyła. Wcześniej na polskiej ziemi nikt nie wprowadził takiego sposobu motywacji zawodników. Wojciechowski płaci piłkarzom olbrzymie pieniądze jak na nasze ekstra-klasowe warunki. Płaci i wymaga. Jest to „ciekawy” sposób wyegzekwowania od pracowników efektywnej pracy.

W ubiegłym już sezonie ekipa Polonii grała zdecydowanie poniżej wymagań i oczekiwań niecierpliwego właściciela. Gdyby nie angaż Jacka Zielińskiego, zawodnicy z Konwiktorskiej toczyliby zażarte boje... o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ta sytuacja rozsierdziła „króla warszawskich deweloperów”. Nie po to płaci piłkarzom tak duże pensje, aby prezentowali poziom Polonii, ale tej z Bytomia.

Wojciechowski: Polonia w I lidze beze mnie

Wojciechowski proponuje piłkarzom takie zarobki, o jakich w innych klubach mogą tylko pomarzyć. Czasami wysokość tychże sum potrafi zadziwić, ale to prywatna sprawa właściciela
Trzeba go pochwalić, iż sprowadza do klubu zdolnych(?) krajowych zawodników. Cała kadra zgodziła się na ten kontrowersyjny aneks, ale z jednym wyjątkiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.