Facebook Google+ Twitter

Kontuzja Marcina Gortata

Marcin Gortat doznał urazu pleców podczas towarzyskiego meczu w Londynie, w którym nasi koszykarze pokonali gospodarzy 70:56.

Nasz jedynak z NBA został kontuzjowany w trzeciej kwarcie spotkania, kiedy próbował efektownie zakończyć akcje Polaków; niestety przy wyskoku i później po niefortunnym upadku na parkiet Gortat doznał prawdopodobnie kontuzji pleców.

Parkiet opuścił o własnych siłach, lecz na boisku więcej się już nie pojawił. Na razie nie wiadomo, jak poważny jest to uraz, choć wydaje się, że zagrożony może być jego występ podczas wrześniowych Mistrzostw Europy, co byłoby ogromną stratą dla naszej reprezentacji, bo przecież Gortat to największa jej gwiazda.

Więcej informacji otrzymamy po dokładniejszych badaniach, jakie przejdzie Gortat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Na szczęście po dokładniejszych badaniach okazało się że to nie kontuzja kręgosłupa a tylko naciągnięcie mięśni i po kilku dniach odpoczynku Marcin wróci do treningu, lecz nie wiadomo czy z takim samym efektem jak przed tą kontuzją...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Genialnie... gra cały sezon w NBA, mimo że z ławki to nie miał żadnej kontuzji. Przyjechał do Polski no i tak go wyeksploatowali, że jest kontuzja. I żeby to jeszcze było w jakimś ważnym meczu... nie, w sparingu. Bez niego to już nie będzie ta sama reprezentacja, z zupełnie innymi szansami na jakikolwiek dobry wynik.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fatalnie :|

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.