Facebook Google+ Twitter

Konwencja Demokratów w Denver

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-08-26 09:34

Amerykańscy Demokraci otworzyli konwencję w Denver składając hołd Edwardowi Kennedy'emu. Chory na raka senator z Massachusetts wezwał swoich rodaków by zmienili Amerykę głosując na Baracka Obamę.

Długimi brawami na stojąco 4 tysiące delegatów przywitało w Denver Edwarda Kennedyego. 76 letniego senatora zapowiedziała jego bratanica Caroline Kennedy. "W naszej rodzinie nazywamy go wujkiem Tedym. Nie ma drugiego senatora, który zrobił więcej dla ludzi w naszym kraju i na świecie". Caroline Kennedy powiedziała, że Barack Obama inspiruje ją tak jej chory na raka wujek. "Tacy przywódcy należą do rzadkości. Ale raz czy dwa razy w życiu pojawiają się gdy potrzebujemy ich najbardziej. To jest właśnie ten moment".

W swoim przemówieniu senator Edward Kennedy z pasją przekonywał Amerykanów do głosowania na Baracka Obamę. "Przybyłem tu dzisiaj by wraz z wami zmienić Amerykę. Przywrócić jej ideały i wybrać Baracka Obamę na prezydenta Stanów Zjednoczonych". Walczący z rakiem Edward Kennedy obiecał delegatom, że w styczniu przyszłego roku pojawi się na ceremonii zaprzysiężenia Baracka Obamy na stanowisko prezydenta USA.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Z całego serca życzę wam...przegranej:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.