Facebook Google+ Twitter

Konwencja PiS w Katowicach. Szydło mówi o programie dla Polski

W drugim dniu konwencji programowej Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy, kandydatka na premiera, Beata Szydło przedstawiła program dla Polski.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Spotkanie zorganizowano pod hasłem "Myśląc: Polska". Uczestniczyli w nim m.in prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, posłowie oraz senatorowie, jak również zwykli wyborcy. Jednak główną bohaterką była Beata Szydło. Fot
Spotkanie zorganizowano pod hasłem "Myśląc: Polska". Uczestniczyli w nim m.in prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, posłowie oraz senatorowie, jak również zwykli wyborcy. Jednak główną bohaterką była Beata Szydło. Fot

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Beata Szydło podziękowała liderowi Solidarnej Polski - Zbigniewowi Ziobrze, Polski Razem - Jarosławowi Gowinowi, oraz Prawu i Sprawiedliwość - Jarosławowi Kaczyńskiego".
Jedną ze skutecznych metod działania J. Goebbelsa było bezczelne kłamstwo w żywe oczy, inaczej zwane - na chama, na żywca, na bezczelnego. Takimi "gebelsowskimi" kłamstwami operuje teraz J. Kaczyński: L. Kaczyński poległ, PiS jest prawicą i kieruje się ideologią, wybory zostały sfałszowane - to są wszystko (jest ich więcej) kłamstwa na chama. Można powiedzieć: Jarosław Kaczyński - największy "gebels" powojennej Europy.
"W "kropce" p. Gowin, kłamiąc, stwierdził, że p. Petru był doradcą p. Tuska. Ten musiał wyjaśnić, że nie był doradcą p. Tuska. Następnie p. Gowin, znowuż kłamiąc, powiedział, że p. Balcerowicz jest mentorem p. Petru. Ten znów musiał wyjaśnić, że owszem, szanuje p. Balcerowicza, ale nie jest on jego mentorem. Pan Gowin dobrze wie, że Wielki, Tysiącgłowy, Rosyjski Goebbels rozpostarty nad Polską obrzucił p.p. Tuska i Balcerowicza wielką ilością błota, ale urobiony, "ciemny narodek" nie wie kto to jest p. Petru. Zdrapał, więc, trochę błota z p.p Balcerowicza i Tuska i rzucił na p. Petru". Takiej propagandowej nawijki trzeba się nauczyć i to, bynajmniej, nie w szkole czy na studiach.
Ziobro powiedział: Ponieważ ja jestem uczciwy, oni mnie zwalczają (gnębią). Cytat nie jest dokładny, ale zachowuje sens. Ziobro wie, że w polskiej kulturze i obyczajowości, takie cechy osobowości jak uczciwość, mądrość, dobroć, patriotyzm określają inni ludzie, ale również wie, że prostoduszny lud tego nie wie i skieruje swoją niechęć na "złych onych".
Tak więc, mamy wierchuszkę kaczyńskiej, a w rzeczywistości, ruskiej gebelsiady. Jak się jeszcze doda Dziwisza http://leszekm.blogspot.com/2015/06/car-dziwisz-i_2.html , a za nim zgebelsiały Kościół http://leszekm.blogspot.com/2015/06/koscio-ktorego-juz-nie-ma_14.html , to mamy Kaczlandię a nie Polskę. W Kaczlandii czci się chamstwo, kłamstwo, oszczerstwo i jest państewkiem sterowanym przez KGB-FSB.
Poranna modlitwa Kaczlandczyka: Komputerze ruski, stróżu mój ty zawsze przy mnie stój.....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.