Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29061 miejsce

Konwencja Rafała Dutkiewicza. We Wrocławiu pełna mobilizacja

W atmosferze fraszek i dystansu do siebie prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz, odbył dziś spotkanie ze swoim Komitetem Wyborców.

p.Rafał Dutkiewicz - Prezydent Wrocławia / Fot. Emi SobońDziś o godz. 13:00 we wrocławskim Ratuszu odbyła się Konwencja Komitetu Rafała Dutkiewicza. Frekwencja była ogromna, kandydaci na radnych i do sejmiku wojewódzkiego przybyli wraz z rodzinami, przyjaciółmi i sympatykami Dutkiewicza. Prezydent przywitany gromkimi brawami wygłosił przemówienie, w którym wyliczył sukcesy Wrocławia z ostatnich lat, przypomniał o wybudowanych mostach, drogach, dokonanych inwestycjach. Zgromadzony tłum w przerwach przemówienia krzyczał: "Platforma nie, PiS nie, KWRD tak".
Pełna mobilizacja, słowa wsparcia i wiary w zwycięstwo odbyło się w atmosferze fraszek i dystansu do siebie wrocławskiego prezydenta.

Prezydent w mistrzowskim pasie bokserskim. / Fot. Emi Soboń
Uroczystość przemową ubarwił również profesor Luty - przewodniczący komitetu honorowego Dutkiewicza oraz Władysław Frasyniuk -
8 lat temu konkurent Dutkiewicza, dziś wspierający urzędującego prezydenta.

W czasie konwencji przedstawiono wszystkich członków komitetu honorowego, a bokserzy Maciej Zegan oraz Mariusz Cendrowski wręczyli Dutkiewiczowi mistrzowski pas bokserski na znak podziękowania za mistrzowskie rządzenia Wrocławiem.Prezydent wraz z p.Katarzyną Cincio-Gajewską - kandydatką na radną miejską oraz jej małżonkiem. / Fot. Emi SobońWybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

(...)przypomniał o wybudowanych mostach, drogach, dokonanych inwestycjach (....)-których i jakich? Bo mosty z funduszy centralnych są budowane i inni są autorami tego miejskiego osiągnięcia. Inwestycjach, pewnie miał na myśli fontanny, potworne kłopoty z Forum Muzyki, które poza dół nie wyszło, spartaczonym placu Grunwaldzkim i tramwaju T+ którego nie widać i tak można jeszcze mnożyć. Pijar, pijar i jeszcze raz pijar. A te 2000 pustostanów, obietnice i brak realizacji tramwaju na Nowy Dwór ( nie będzie), brak połączenia kolejowego z lotniskiem, brak decyzji w sprawie Dworca Świebodzkiego. Chyba wystarczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożminski
  • Roman Kożminski
  • 14.11.2010 22:48

Źycze Panu zwycięstwa w wyborach ,bo jest p. świetnym Prezydentem. Pewnie by się Pan sprawdził jako Prezydent naszego Kraju. I tego Panu życze w następnych wyborach!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.