Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28265 miejsce

Konwencja wyborcza PiS w Ostrowcu Świętokrzyskim

Do wyborów parlamentarnych pozostały jeszcze dwa tygodnie. Kandydaci na posłów i senatorów gremialnie odwiedzają wyborców, zachęcając ich do oddania głosów na ich partię i osobę. W czwartek, w Ostrowcu Świętokrzyskim gościły Beata Kempa i Beata Gosiewska, które podejmował miejscowy poseł, Jarosław Rusiecki.

Elektorat? / Fot. Krzysztof KrzakTo kolejni kandydaci Prawa i Sprawiedliwości, chcący reprezentować Ziemię Świętokrzyską w przyszłym parlamencie, którzy przyjechali do tego miasta nad Kamienną (w ubiegłym tygodniu był tu Tomasz Kaczmarek, który w ostatniej chwili musiał przenieść spotkanie z Domu Parafialnego Michael do siedziby Solidarności). Na szefową świętokrzyskiej organizacji PiS, czekał cierpliwie w sali Biura Wystaw Artystycznych Jarosław Rusiecki, poseł V i VI kadencji, pochodzący z Ostrowca. Beata Kempa przyjechała spóźniona, wiadomo, "polskie drogi i Polska w budowie". Jeszcze później przybyła Beata Gosiewska, wdowa po Przemysławie Gosiewskim, pośle, który zginął 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, wcześniej rzeczywiście zasłużywszy się dla Kielecczyzny.

Powiatową konwencję Prawa i Sprawiedliwości w Ostrowcu Świętokrzyskim, prowadzoną przez Artura Głąba, rozpoczęło odśpiewanie hymnu państwowego i wysłuchania pieśni "Rycerze Krzywoustego".
Przemawia poseł Jarosław Rusiecki. / Fot. Krzysztof KrzakA potem na mównicę wszedł gospodarz spotkania, poseł Jarosław Rusiecki, który skierował do zgromadzonych kilka fundamentalnych pytań: Czy zadowala Cię Twoja obecna sytuacja ekonomiczna? Czy czujesz się bezpieczny? Czy Twoje dziecko będzie miało zeszyty i kredki, chociaż ktoś (w domyśle - Donald Tusk, którego następnie poseł nazwał "plastikowym premierem"), obiecywał niedawno komputery dla każdego ucznia? Jeśli ktoś odpowiedział sobie przecząco na te i inne pytania, powinien zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość, wbrew sączącej się z prywatnych mediów nienawiści wobec tej formacji. Poseł Rusiecki skrytykował władze państwowe, które odwróciły się od narodu (nazywając go społeczeństwem) i potrafią "skopać i opluć modlących się pod żałobnym krzyżem".Od lewej: Jarosław Rusiecki, Beata Gosiewska, Beata Kempa i Lech Janiszewski. / Fot. Krzysztof Krzak

W wystąpieniu posła Jarosława Rusieckiego pojawiły się też elementy programu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości, które chce sprawiedliwego podziału środków inwestycyjnych między wszystkie regiony Polski. Chce, by szkoła nie tylko uczyła, ale i wychowywała, zapowiada waloryzację emerytur i rent, kwotową a nie procentową, na czym korzystają najlepiej uposażeni. Rusiecki podkreślił, że PiS nie zdradziło rolników i nigdy ich nie zawiedzie. - Świętokrzyskie zasługuje na więcej! - przekonywał poseł. Trzeba tylko 9 października zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

bb
  • bb
  • 28.09.2011 00:03

=WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2%
J.KACZYŃSKI premierem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 23.09.2011 13:42

Spotkali się Pierwsi Sprawiedliwi.Żenada.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.