Facebook Google+ Twitter

Konwencja wyborcza PO w chorzowskim Teatrze Rozrywki. Galeria

06.10.2011 roku odbyła się konwencja wyborcza Platformy Obywatelskiej w chorzowskim Teatrze Rozrywki. Wzięli w niej udział: Donald Tusk, Jerzy Buzek oraz Elżbieta Bieńkowska.

1 z 6 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Sebastian Kucharz
Fot. Sebastian Kucharz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

GŁOS ROZSĄDKU
  • GŁOS ROZSĄDKU
  • 07.10.2011 23:51

Mam prośbę ! ZAGŁOSUJMY w tych Wyborach lecz oddajmy GŁOS NIEWAŻNY !
Nasi pseudo Politycy namawiają nasz zawsze do głosowania, bo mają w tym konkretny interes zapewnione na 4 lata ciepłe posadki nie małe pensje itd ,więc zawsze przed Wyborami dużo nam obiecują.Prawda jest taka że mają zwykłego Polaka gdzieś...Jest w kraju Bezrobocie ,pensje z roku na rok spadają,zatrudniają Polaków/Wyborców na czarno,dzieło lub zlecenie za marne stawki.
Młodzi ludzie po szkołach średnich i studiach nie mają żadnych peryspektyw na dobrą pracę i godną płacę.Dajmy im pstyczek w nos i ODDAJMY GŁOS NIEWAŻNY !!!
Wszyscy ludzie niezadowoleni z ostatnich 22 lat rządzenia w naszym kraju, tak powinni zrobić.POLITYCY/PARTIE gdyby dowiedzieli się że setki tysięcy a może miliony Polaków nie zagłosowali na NICH skoczyła by im GULA.W Świat poszła by też ta informacja że Polacy w sposób demokratyczny w Wyborach ODDAJĄC GŁOS NIEWAŻNY sprzeciwiają się chorej Polityce...TO MOŻEMY ZROBIĆ DLA SIEBIE a NIE DLA TYCH PARTII I PSEUDO POLITYKÓW- ODDAJMY GŁOS NIEWAŻNY !!! TO MA NAPRAWDĘ SENS.....TO MOŻEMY MY ZWYKLI SZARZY LUDZIE ZROBIĆ - ODDAJMY W WYBORACH GŁOS NIEWAŻNY

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.