Facebook Google+ Twitter

Kopacz o Arłukowiczu: Odważny, pracowity i zdeterminowany

Ewa Kopacz nie chciała komentować składu nowego rządu. Na temat Bartosza Arłukowicza, który został nominowany na ministra zdrowia powiedziała krótko: "Znam Bartka, jako człowieka bardzo odważnego, pracowitego i zdeterminowanego".

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów / Fot. J23-007/CC 3.0"Nie wiem, jaka jest propozycja pana premiera. Ale mogę się odnieść do osoby Bartka Arłukowicza, którego znam z pracy nie tylko na sali sejmowej, ale również w komisji zdrowia. Znam Bartka jako człowieka bardzo odważnego, pracowitego i zdeterminowanego." - powiedziała Ewa Kopacz. Marszałek zaznaczyła również, że wierzy w odpowiedzialność premiera i że nie będzie tam ludzi z przypadku. Kopacz poinformowała, że w sobotę o godzinie 10 będzie głosowane wotum zaufania dla rządu.

Cezary Grabarczyk życzył swojemu następcy, Sławomirowi Nowakowi wszystkiego najlepszego w nowej pracy. Dziennikarze pytali w radiu TOK FM Grabarczyka czy nowy minister będzie już tylko przecinał wstęgi? Były minister infrastruktury odpowiedział: "Życzę mu tego. Ale będzie miał trochę problemów: zaczęliśmy restrukturyzację i prywatyzację kolei. Prywatyzacja PKP Cargo jest jeszcze przed finałem. To wszystko kwestia tej kadencji. Dopiero zakończenie tych spraw zmieni sytuację na kolei i stworzy warunki, by inwestować." Grabarczyk optymistycznie stwierdził, że Polacy już za dwa lata i cztery miesiące pojadą pociągami Pendolino.

W nowym rządzie nie znalazło się miejsce dla Grzegorza Schetyny. "Każdy mądry wódz zostawia sobie odwód na czarną godzinę. Moim zdaniem Schetyna, jego zwolennicy, to jest ten odwód na czarną godzinę - powiedział w Radiu ZET prezydencki doradca Tomasz Nałęcz".

Źródło:
"tvn24.pl"Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Arłukowicz
 • Arłukowicz
 • 18.11.2011 09:19

a Wczoraj 18:38 napisał .Opłaca się zdradzać przyjaciół .
-----------------------------------
To teraz napisz co to za przyjaciele .

Może Jacek Piechota co startował ze Szczecina na senatora - przepadł w wyborach a może Grzegorz Napieralski -przegrał z Bartoszem w sposób deklasujący go jako szefa SLD .Wszyscy startowali przecież z list w Szczecinie .
Bartosz Arłkowicz ich przerastał i jest znacznie lepszym fachowcem i dlatego postanowił realizować się w innej Sparti politycznej .Zapewniam cię pacjentów i nas Szczecinian nie zdradził .Wręcz przeciwnie ,to my powtórnie go wybraliśmy !!!!Dajecie minusy tylko dlatego , że jest nie po waszej myśli .Mam to gdzieś .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
 • Gerard Stenc
 • 17.11.2011 20:39

Nikotinizm a pracowitość! Oj lekarko,lekarko......

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek
 • olek
 • 17.11.2011 20:30

teraz czekam niecierpliwie na opinie Arlukowicza o Kopacz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
aaa
 • aaa
 • 17.11.2011 18:38

Opłaca się zdradzać przyjaciół.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paweł z Mazur
 • Paweł z Mazur
 • 17.11.2011 16:33

Na co serwować Polakom opinie tego tłumoka i lejwody,mającej na sumieniu wiele tragedii ludzkich dlatego że koleś dał jej do łapy narzędzia decydowania w sprawach społeczeństwa.Ona umie najwyżej w niepohamowanym potoku słów nałgać o swoim nieróbstwie-dowód?-Smoleńsk-jeden z wielu dowodów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Szczeciniani
 • Szczeciniani
 • 17.11.2011 13:53

Bartosz Arłukowicz w SLD był marginesowany gdyz jest znaczie madrzejszy niż Grzgorz Napieralski !Jest również cenony i lubiany w Szczcinie .Grzegorz Napieralski mu do pięt nie dorasta a stara kadra komuchów za jego plecami dalej swoje sprawy załatwia .Zresztą w Szczecinie Bartosz Arłukowicz zdeklasował teraz w wyborach Napieralskiego !Bardzo dobry wybór ( dla pacjentów i normalnych ludzi)gTu w Szczcinie jako społecznik i doskonały lekarz bardzo dużo dobrego zrobil i robi dla nas pacjentw ioraz zwykłych mieszkańsów .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.