Facebook Google+ Twitter

Kopacz w Sejmie o Smoleńsku. Zapomniała o Lechu Kaczyńskim

Dzisiaj Sejm oddał hołd dla ofiar katastrofy smoleńskiej. Nie obyło się jednak bez skandalu. Marszałek Sejmu w krótkim przemówieniu nie wspomniała o prezydencie Kaczyńskim oraz jego małżonce. Czy zrobiła to celowo?

"W dniu wczorajszym minęła druga rocznica katastrofy pod Smoleńskiem. W katastrofie smoleńskiej zginęło 96 osób, w tym nasze koleżanki i koledzy parlamentarzyści. Uczcijmy pamięć ofiar tej tragedii minutą ciszy" - powiedziała

Pod wspólnym odmówieniu modlitwy na mównicy pojawił się Mariusz Błaszczak, który przypomniał Kopacz, że na czele tamtej delegacji stał Lech Kaczyński. Poseł PiS postulował o zwołanie konwentu seniorów. Jego prośba została uwzględniona.

Po przerwie Kopacz swoją wypowiedź uzupełniła o Lecha Kaczyńskiego, jego żonę Marię Kaczyńską, ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego oraz marszałka Sejmu Macieja Płażyńskiego.


Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (30):

Sortuj komentarze:

Jerzy
  • Jerzy
  • 12.04.2012 22:13

Wg Błaszczaka Lecha nie było wśród 96 ofiar katastrofy.
Trzeba było wymienić go dodatkowo.To nowe kłamstwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 12.04.2012 15:04

Pod Smoleńskiem zgineło 96 osób,a nie Lechu i reszta,Płaszczak to juz wyjatkowy dupek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 12.04.2012 14:39

pani kopacz znakomicie wywiązuje sie z roli marszałka... urodzona do tej roli...trzyma na wodzy wygłupy PIS i samego prezesa za grdyke..szkoda tylko ze zastępca nie jest już niesiołowski..

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tym
  • Tym
  • 12.04.2012 10:50

Ci, którzy dzis rzadzą Polska nie załuguja na tytuły : pan. Cicho!, ty z szacunkiem dla zdrajców!
Kopacz bedzie do końca zycia kojarzona z rękawiczkami, śmieciami w ciałach zabitych i kłamstwem, z gadaniem o ubraniach i eleganckich wnętrzach rosyjskich, a nie o ciałach zabitych w Smoleńsku.
Kłamczucha i osoba niesamowicie głupia. Jak cały ten nierząd.
Cisza wy wszyscy, którzy obrażacie zamordowanych! Cisza klakierzy za pieniądze PO! Cisza w komentarzach! Obraziła specjalnie, a także dlatego, ze ma inteligencje poniżej najniższej, w sam raz dla gawiedzi takiej jak ta co tu w komentarzach obraża zmarłych!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
  • 1grajek
  • 12.04.2012 09:32

Jeżeli Pan Prezes od kilku lat nie zauważa, że Prezydentem jest pan Bronisław Komorowski a Premierem pan Donald Tusk to to, pani Ewa Kopacz Marszałek Sejmu ma prawo zapomnieć o wyczytaniu jak pierwszego nazwiska pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego , na zasadzie jak Kuba Bogu tak Bug Kubie. To członkowie PIS-u nie znają przysłów , a tacy rozgarnięci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kutas
  • kutas
  • 12.04.2012 07:54

pani marszalek kopacz ma wazniejsze sprawy na uwadze niz spelnianie czyichs zachcianek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zz
  • zz
  • 12.04.2012 07:25

rzeczywiście jesteś głupi kutas kutasie!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kutas
  • kutas
  • 12.04.2012 06:27

nie wymuszajmy po pani kopacz by pamietala o marginesie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jerzy Warszawski
  • Jerzy Warszawski
  • 11.04.2012 22:58

Jak kopacz moze myslec z lopata w dloni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fic
  • fic
  • 11.04.2012 21:40

Kopacz to szkaradna baba, cwaniara, niedługo udusi się we własnych kłamstwach. Zero wstydu. Dziwię się nawet sama sobie, że my Polacy jeszcze ją tolerujemy. Kpi z Nas wszystkich.