Facebook Google+ Twitter

Kora w Jarocinie

Kora dołączyła do artystów, którzy uczczą 30-lecie Festiwalu w Jarocinie. Swoją obecność zapowiedzieli już: TSA, Dezerter, T.Love, Lao Che, Hey, Pidżama Porno, Hurt, Buldog i Coma.

Kora w czasie występu na Dniu Hutnika, Częstochowa 2008 / Fot. Marcin Bajor (Flickr)31 grudnia 2008 zespół Maanam zawiesił działalność na czas nieokreślony. Od 2009 roku Kora koncertuje ze swoim nowym zespołem. Marek Jackowski występuje w The Goodboys.

Maanam jest jednym z tych zespołów, które wystąpiły 30 lat temu, na pierwszej edycji festiwalu. Był to ich pierwszy i zarazem ostatni występ na jarocińskiej imprezie. W tym roku Kora zagra przeboje sprzed lat, m.in.: "Boskie Buenos", "Szare miraże", "Krakowski spleen", "Karuzela marzeń" czy "Cykady na Cykladach".

Oprócz tego zaprezentuje dwa zupełnie nowe utwory, nagrane w kwietniu tego roku: "Zabawa w chowanego" oraz "Spójrz prosto w oczy chwili". Nowy album Kory ma ukazać się na przełomie września i października.

Tegoroczny Festiwal w Jarocinie odbędzie się w dniach 16-18 sierpnia. 3-dniowe karnety kosztują 99 zł, wejściówki jednodniowe 69 zł. Od 1 lipca ceny biletów wzrosną o 21 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.