Facebook Google+ Twitter

Korabiewickie Vivaty 5 października w Endorfinie w Warszawie

Fundacja Viva i restauracja Endorfina Foksal w Warszawie zapraszają na wielką galę pod nazwą "VIVATY 2012" na rzecz zwierząt ze schroniska w Korabiewicach.

5 października 2012 roku w Restauracji Endorfina Foksal odbędzie się gala na rzecz bezdomnych zwierząt, organizowana przez Fundację Viva. W czasie uroczystości zostaną rozdane statuetki „Vivaty”, z licytacji których dochód przeznaczony będzie na zakup ziemi dla Podopiecznych Fundacji. Ponadto, członkowie Fundacji podsumują swoje dotychczasowe działania związane ze schroniskiem w Korabiewicach oraz przedstawią plany działania na najbliższą przyszłość.

Gospodarzem przedsięwzięcia będzie ekskluzywna i przyjazna zwierzętom restauracja Endorfina Foksal, w której jak nigdzie indziej zwierzaki mają swoje własne miejsce i są witane z radością. W tym roku właściciele restauracji wspierają wszelkie inicjatywy, dotyczące bezdomnych psów i kotów ze schroniska w Korabiewicach.Działania Fundacji Viva wspierają aktorzy, piosenkarze, dziennikarze i gwiazdy polskiej estrady. Należą do nich między innymi: Maja Ostaszewska, Agnieszka Szulim, Maja Sablewska, Edward Hulewicz, Stanisław Tym, Artur Tym, Agata Buzek, Majka Jeżowska, Zofia Czerwińska, Maciej Florek, Michał Piróg, Natalia Przybysz, Honorata Skarbek, Dorota Sumińska, Izabela Sowa, Marcin Urbaś i wielu innych.

Osoby, które chciałyby pomóc przy organizacji gali, mogą kontaktować się z Moniką z Fundacji Viva m.bukowska@viva.org.pl

Izabela Okarmus, Bogdan Węgrzynek

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.