Facebook Google+ Twitter

Korabiewickie "Vivaty" mają kolejnego ambasadora

5 października 2012 roku w restauracji Endorfina Foksal odbędzie się gala na rzecz bezdomnych zwierząt, organizowana przez Fundację Viva. W czasie uroczystości zostaną rozdane statuetki "Vivaty".

Ewelina Gąska - Ambasadorem Korabiewickich Vivatów / Fot. archiwum Menu Group5 października 2012 roku w Restauracji Endorfina Foksal odbędzie się gala na rzecz bezdomnych zwierząt, organizowana przez Fundację Viva. W czasie uroczystości zostaną rozdane statuetki "Vivaty", z licytacji których dochód przeznaczony będzie na zakup ziemi dla podopiecznych Fundacji.

Grafiki Eweliny zdobią międzynarodowe kampanie reklamowe, plakaty i bilbordy. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Image Styl w Polsce / Fot. Ewelina GąskaNa charytatywnej aukcji pojawią się również autorskie projekty niezwykle uzdolnionej, młodej projektantki komputerowej, Eweliny Gąski. Jej charakterystyczny, niespotykany artystyczny styl odzwierciedla liczne inspiracje, których artystka, za pomocą podróży, poszukuje na całym świecie. Sama mówi o sobie, że "rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, a na cuda każe poczekać kilka dni...".

Wszelkich informacji o tym wydarzeniu udziela Monika z Fundacji Viva
m.bukowska@viva.org.pl
+48 790-10-22-86.

Serdecznie zapraszamy


Izabela Okarmus, Bogdan Węgrzynek

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.