Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23677 miejsce

Korepetycje z miłości, warsztaty ze zmysłowości

Ostatnio dał się zauważyć dość ciekawy trend - na rynku szkoleń pojawia się coraz więcej oryginalnych ofert, takich jak "Podróż w głąb siebie" czy kurs na domową boginię. Czy mają one w Polsce rację bytu skoro szkoli się tylko 5 proc. rodaków?

Warsztaty przygotowujące do roli domowej bogini, wyjazd do Egiptu na pełne czarów odkrywanie miłości, nauka rozszyfrowywania własnego przeznaczenia czy kurs astrologii – to tylko kropla w morzu oryginalnych propozycji, które upodobali sobie ostatnio indywidualni trenerzy oraz poszczególne firmy szkoleniowe. Tak naprawdę trudno odpowiednio sklasyfikować tak niebanalne oferty. Najczęściej mówi się o kursach z zakresu rozwoju osobistego, na który może składać się wiele elementów podlegających swoistemu ulepszeniu: miłość, szczęście, sex appeal, postrzeganie swojego życia, satysfakcja z pracy i partnera, kontrola stresu czy wyłączenie negatywnych emocji. Trudno zliczyć mnogość oryginalnych ofert.

Jednak jak podaje Dziennik Gazeta Prawna, np. na portalu Edustacja.pl, internetowej bazie kursów, znajduje się niemal 200 propozycji z kategorii hobby i kształcenia korespondencyjnego stanowiących esencję szkoleń nie łączących się z podwyższaniem kwalifikacji zawodowych. Wspomniana baza ma jednak takich niecodziennych ofert znacznie więcej, z tymże są one rozsiane w pojemnej przegródce „Inne” stanowiąc ostatecznie 12,7 proc. wszystkich propozycji serwisu. Jednymi ciekawszych warsztatów są np. „Szkoła Zmysłowości, czyli Domowa Bogini w sypialni”, „Męskość to kwestia wyboru”, „Rozszyfruj szczęście”, wykonywanie bombek metodą karczocha czy domowy kurs z astrologii.

Miłość pod egipskim niebem

Ile kosztują kursy stworzone po to, by zatroszczyć się o stan naszej duszy czy wewnętrzną równowagę? Uczestnicy szkoleń organizowanych przez Szkołę Kobiet, m.in. takich jak warsztaty na domową boginię płacą 1200 zł za 2 dni dokształcania z prywatnym trenerem. W programie m.in.: analiza wizerunku uczestniczki, tworzenie wzorców atrakcyjności seksualnej, kreowanie wspólnych orbit zainteresowań z partnerem czy panel poświęcony technikom seksualnym.

Nieco więcej zapłacą osoby, które chcą doświadczyć magii miłości pod egipskim niebem – za tygodniowe warsztaty w krainie faraonów uczestnicy zapłacą co najmniej 3,3 tys. zł. Chętnych widocznie nie brakuje, gdyż trenerzy szkolenia „Moc miłości” już od 2 lat regularnie wyjeżdżają na warsztaty do Egiptu. Równie ciekawą propozycją jest 9-dniowa wędrówka w głąb siebie za pomocą wykorzystania technik hipnozy. Organizatorzy „Hipnotycznej zmiany osobistej” proponują swoim uczestnikom wyjazd w ustronne i ciche miejsce w polskich górach, gdzie za promocyjną cenę 2,8 tys. zł nauczą się jak wykorzystywać trans do pozbycia się zbędnych kilogramów, wywołania u siebie pożądanych uczuć, regeneracji sił organizmu, szybszego nauczania się języków obcych, a nawet porzucenia nałogów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.