Korona Kielce - Legia Warszawa 1:4. Relacja live

Warszawiacy nie dali szans przeciwnikowi i pokonali Koronę Kielce 4:1.

Koniec spotkania

(90') Ostatnie sekundy spotkania w Kielcach ... Legia gromi Koronę 1: 4

(88') GOL! Miroslav Radović dobija i tak bezsilną już Koronę

(85') Nikt z legionistów nie dostawia nogi do pędzącej wzdłuż lini bramkowej piłki i rezultat nie ulega zmianie

(83') Stano gra dziś w roli napastnika... po raz kolejny minimalnie niecelnie uderza na bramkę Legii

(80') Kolejny tylko statystyczny strzał Vrdoljaka

(79') Stano po raz kolejny próbuje zaskoczyć Makhnovskiego

(76') Znów gwizdy na trybunach w Kielcach arbiter Mikulski nie widzi faulu na Edim w polu karnym Legii

(72') Kolejne kuriozum Stano przegrywa pojedynek z sędzią spotkania Mikulskim , piłka dla Legii

(70') Popis gry ale aktorskiej w wykonaniu Manu, zachowującego się podobnie do Cristiano Ronaldo. Jednak aktorsko i piłkarsko Manu zostaje daleko w tyle za gwiazdorem realu Madryt...

(69') Borysiuk z 20 metrów wprost w ręce Cierzniaka

(65') GOL! Kuriozalny błąd kieleckich obrońców i wejście smoka zalicza Iwański. Niespełna 10 minut po wejściu na plac gry podwyższa prowadzenie dla Legii. Korona przegrywa już 1: 3

(62') Kolejna akcja Kucharczyka i duże zagrożenie pod bramką Cierzniaka

(60') Kolejny rzut rożny dla zespołu ze stolicy

(59') Początek drugiej połowy pozbawiony emocji i zaangażowania obu drużyn. Legia wyraźnie broni korzystnego rezultatu a ołabiona Korona nie ma pomysłu na pokonanie warszawskiej defensywy.

(55') Korzym przed odskonałą okazją, nie sięga jednak piłki dogrywanej przez Tataja

(53') Sebastian Szałachowski nie wykorzystuje dobrej okazji do podwyższenia rezultatu

(50') Po akcji Sobolewskiego tylko rzut rożny dla Korony

(48') Korona nie mając już niec do stracenie powinna odważnie ruszyć na bramkę Legii. We własnym polu karnym pomocy medycznej potrzebuje obrońca Legii, chwilowa przerwa w grze

(46') Rozpoczynamy drugą odsłonę spotkania. W ataku Legia

(45') Sędzia kończy pierwszą część gry w trakcie akcji Korony co wyraźnie nie podoba się miejscowym kibicom.

(45') Arbiter dolicza aż trzy minuty do pierwszej części gry

(43') Nieudolny strzał Hernaniego daleko obok bramki Makhnovskiego

(40') Idealna okazja Kucharczyka, jednak w ostatnim momencie reagują kieleccy defensorzy

(35') GOL! Vrdoljak pewnie przy słupki bramki Cierzniaka. Nie długo cieszyła się Korona z wyrównania wyniku. Legia ponownie obejmuje prowadzenie

(34') Cierzniaka za chwilę sprawdzi Vrdoljak który będzie egzekutorem rzutu karnego

(32') Niespodziewany zwrot akcji , Małkowski ratując zespół przed utratą gola fauluje Manu i opuszcza boisko za czerwoną kartkę, w bramce stanie Cierzniak , plac gry opuści Tomasz Nowak

(31') czerwona kartka dla Zbigniewa Małkowskiego za faul na Manu.

(28') GOL! Tym razem zamieszanie od bramką Legii, Pavol Stano zdobywa wyrównujące trafienie dla Korony.

(27') Kolejna okazja dla gospodarzy, rzut wolny z narożnika boiska, dośrodkowuje Edi

(25') Końcówkami palców piłkę po strzale Korzyma wybija Makhnovsky

(23') Nieporozumienie Hernaniego z Małkowskim i bliski szczęścia Kucharczyk, kolejny korner dla Legii

(22') Sobolewski z 20 metrów minimalnie obok bramki Legii, wyraźne przebudzenie Korony

(20') W końcu dobra akcja Korony, Makhnovsky wybija strzał Korzyma na rzut rożny

(19') Z dystansu uderza Kiełbowicz, Małkowski wzrokiem odprowadza piłkę pędzącą obok słupka jego bramki

(18') Kontra Legionistów po kolejnej prostej stracie kieleckich obrońców, którzy początku spotkania na pewno nie mogą nazwać udanym

(14') Obrona Korony "gra na stojąco" tym razem Szałachowski obok słupka Małkowskiego

(13') Rzut rożny dla Korony, nadzieja na szybkie odrobienie strat

(11') Dobra akcja Legii, tym razem skutecznie jednak Małkowski

(9') Legia znakomicie rozpoczęła ten mecz, po 7 minucie prowadzi już 0 : 1 ciekawe jak na zaistniałą sytuacje zareagują podopieczni Sasala, którzy w dalszym ciągu prezentują się mało aktywnie, wręcz ospale.

(7') GOL! Ogromne zamieszanie pod bramką Korony. Najprzytomniej zachował się Michał Kucharczyk, który strzałem z 3 metrów daje prowadzenie Legii

(3') Korona w odpowiedzi , prawą stroną ruszył Sobolewski, jednak zatrzymany przez obrońców Legii