Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9223 miejsce

"Korpo Story" - nowy spektakl w Teatrze XL

16 i 17 stycznia w Teatrze XL na Stadionie Narodowym zaplanowano premierę sztuki Przemka Kazuska w reżyserii Andre de la Cruza.

plakat / Fot. Teatr XLChcesz z nami pracować? Przyślij do nas CV. Właśnie zwolniło się miejsce. Koleżanka wyskoczyła przez okno. Wspaniała atmosfera pracy. Możliwość rozwoju. Szansa na szybki awans. Szefowa jest z nami na Ty. Życzliwie przedłuża deadliny. Zanurzeni w codziennych obowiązkach, przyjacielsko spotykamy się przy porannej kawie, by nawiązać biurowe romanse.

"(...) JANUSZ: O czym ty mówisz człowieku!? Właśnie wyskoczyła twoja koleżanka.
RUDOLF: Koleżanka to zbyt duże słowo.
ZUZANNA: Współpracowniczka.
JANUSZ: Dla mnie była koleżanką, patrząc na was, to najlepszą.
ZUZANNA: Przepraszam. To jest ten moment, kiedy powinnam zalać się rzewnymi łzami? Sorry, nie załapałam.
RUDOLF: Współpracowniczka. Samolubna i egoistyczna ofiara swojego niedołęstwa. Myślisz, że szybko kogoś zatrudnią? Kto będzie musiał przejąć jej kejsy? (...)"

"Korpo Story" to korporacyjna historia wrzucona do boksu, wymieszana z absurdem i podana w przezabawnym firmowym kubku z kapką mistycznej śmietanki. Spektakl mimo mocnego przekazu jest komedią.

Tym razem twórcy Teatru XL postanowili pochylić się nad losem tzw. Korposzczurów - ludzi uwięzionych w sztywnych, a zarazem pozornie atrakcyjnych ramach korporacyjnej struktury.

Pragną dotrzeć do każdej grupy wiekowej, ale w szczególności do potencjalnych bohaterów tego spektaklu - ludzi w przedziale 25-40 lat, którzy dopiero zaczynają bądź już są od dawna zmagają się z problemem uwięzienia w szarych biurowcach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.