Facebook Google+ Twitter

Korporacyjne życie, czyli "Single i remiksy" w Teatrze Capitol

W Teatrze Capitol można oglądać najnowszą sztukę Marcina Szczygielskiego, która w zabawny sposób przedstawia bycie singlem. Znakomite role, zabawne dialogi i sceny - to gwarancja udanego wieczoru.

Weronika Książkiewicz (Magda), Anna Mucha (Joanna), Wojciech Medyński (Sebastian). / Fot. Teatr CapitolSztuka "Single i remiksy" w reżyserii Olafa Lubaszenki opowiada o życiu w redakcji pisma dla ludzi wolnych i niezależnych - "Singiel w wielkim mieście". Szefową gazety jest Magda, kobieta sukcesu, która stawia na singli, gdyż są oni bardziej dyspozycyjni. Uważa, że singiel to najlepszy utwór na płycie. Magda trzyma krótko swoich współpracowników - Sebastiana, dyrektora reklamy oraz jego żonę Joannę, która jest wydawcą. Nie mają oni czasu dla siebie, gdyż najważniejsza jest praca. I co gorsza, muszą ukrywać przed szefową swoje 5-letnie małżeństwo. Wszystko po to, by nie stracić pracy.

Sytuacja zmienia się diametralnie, gdy okazuje się, że korporacja została sprzedana hinduskiej firmie, która ma charakter prorodzinny. W dodatku do Polski ma zostać wysłany nowy przełożony Nirek, który ma zweryfikować funkcjonowanie wydawnictwa, a zwłaszcza kadry zarządzającej. Przerażona Magda musi natychmiast znaleźć partnera. Jednak jak to zrobić, gdy całe życie unikało się związków? Jedynym wyjściem jest udawanie przed nowym szefem szczęśliwej żony i matki. Wyniknie z tego wiele zabawnych sytuacji.

Komedia Marcina Szczygielskiego, który słynie z niezwykłego poczucia humoru, pokazuje w krzywym zwierciadle mechanizmy rządzące korporacyjnymi stosunkami i prawdziwe życie singli, którzy wychwalają wolność i niezależność, a w rzeczywistości stają się niewolnikami kariery. Można też dowiedzieć się, jak wydawnictwa manipulują czytelnikami za pomocą gratisów dołączanych do gazet.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dzięki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo zachęcająca recenzja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.