Facebook Google+ Twitter

Kortowiada 2015- Konkurs Miss Publiczności trwa!

Wenus Show- to nic innego jak konkurs piękności wśród studentek UWM. Tegoroczna olsztyńska Kortowiada daje również możliwość głosowania internetowego. Oprócz nagrody Miss Wenus, jest również do zdobycia tytuł Miss Publiczności.

 / Fot. Materiały Promocyjne OrganizatoraWenus Show to nieodłączna część Juwenaliów w Olsztynie- Kortowiady. Na ten moment 16 reprezentantek z każdego z wydziałów prężnie wygina swoje ciała przed obiektywami aparatów w studio, plenerze czy chociażby w sesjach indywidualnych w jednym z hoteli, lub też piekarni. Z tego co udało nam się ustalić to wielotygodniowe przygotowania aby być tą "naj". Setki godzin spędzonych z kosmetyczkami, fryzjerami czy fotografami to wiele wyrzeczeń dla każdej z kandydatek, zaś sam udział jako reprezentantka danego wydziału to nie lada duma.

Stań się częścią społeczności Kortowa!

Do środy, do godziny 23:59 internauci mogą również zagłosować na swoją faworytkę w Wenus Show. Wystarczy kliknąć guzik "zagłosuj" podać swoje imię, adres e-mail i gotowe- dana kandydatka zdobywa jeden głos więcej!

Głosowanie odbywa się na oficjalnej stronie kortowiady, KLIKNIJ TUTAJ aby dowiedzieć się więcej o uczestniczkach i oddać swój głos.


Kortowiada- obiegowa nazwa juwenaliów olsztyńskich, pochodząca od nazwy olsztyńskiej dzielnicy studenckiej – Kortowa, w której znajduje się największe i jedno z najpiękniejszych w Europie miasteczek akademickich, kampus Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Impreza odbywa się co roku, na początku maja, trwa 5 dni. W licznych koncertach i imprezach biorą udział zarówno studenci i mieszkańcy miasta jak i studenci z innych uczelni, także z innych miast

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.