Facebook Google+ Twitter

Kortowiada 2015- Sobotni dzień na Kortowie już niedługo![LINE-UP]

Czwarty dzień Kortowiady to nie tylko scena główna na Górce Kortowskiej- to również scena Chillstage, oraz namiot tematyczny- dzisiaj rządzi muzyka retro. Wiemy o której i kto wystąpi na poszczególnych scenach!

 / Fot. Materiały Promocyjne OrganizatoraGórka Kortowska

Już od godziny 17:40 na scenie głównej zagra szczeciński raper Sobota związany ze StoProcent Records. Kolejną gwiazdą na Górce Kortowskiej będzie zespół punkowy Farben Lehre.

Od godziny 20:10 porwie na scenę Łydka Grubasa, zaś po nich zagra Jelonek- Rekordzista wśród laureatów Złotego Bączka - statuetki przyznawanej za najlepszy koncert odbywający się podczas Przystanku Woodstock. Nagrodę zdobył czterokrotnie: w latach 1995 i 1996 jako członek zespołu Ankh, w 2004 roku (wspólnie z zespołem Hunter) oraz, solowo, w roku 2010.

Kolejną gwiazdą wieczoru będzie Kamil Bednarek, finalista programu "Mam Talent!" Po finałowym wykonaniu „Is This Love" Boba Marleya, zdobył 2. miejsce na podium show, lecz publiczność nadal go kocha za jego teksty, przesłanie i poczucie rytmu reggae, ska i dub.

Kolejnym składem z talent show który pojawi się na scenie Kortowiady będzie zespół Enej- od zawsze związani z tradycją Kortowiady wystąpili w Must be the Music- gdzie zdobyli główną wygraną. Aby tradycji stało się zadość, zapewne zagrają swój hit pt. Kortowiada

Dzisiejszy wieczór na Górce Kortowskiej zamyka D-Bomb.

 / Fot. Materiały Promocyjne OrganizatoraChill Stage

Już od godziny 13:00 do godziny 20:45 wystąpią artyści na scenie Chill Stage, na której m.in: Cała Góra Barwinków, Tabu czy też Majestic.

 / Fot. Materiały Promocyjne Organizatorayour my heart your my soul... czyli namiot retro przy plaży Kortowskiej!

Na której będzie zagrzewać dj. Jack Grand, a już o północy wystąpi Modern Talking reloded, Jest to tzw. tribute-band. Ich działalność polega na odtwarzaniu utworów dace’owo- pop’owego giganta z Niemiec. Duet jako jedyny ma pełne prawo do reprezentowania oryginalnej nazwy Modern Talking.

W głośnikach zabrzmią takie hity jak „You’re my heart, you’re my soul”, „Cheri, cheri lady”, „You can win if you want”, oraz wiele, wiele więcej. Podobieństwo wokalistów z pierwowzorem objawia się zarówno w wyglądzie, jak i w niesamowitym talencie wokalnym.

Zapraszamy na Kortowo, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Śledź również stronę wiadomosci24.pl, gdzie aktualności, zdjęcia z Kortowiady!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.