Facebook Google+ Twitter

Kortowiada 2015- Trzeci dzień juwenaliów w Olsztynie [LINE-UP]

Trzeci dzień Kortowiady to moc atrakcji dla studentów UWM, mieszkańców Olsztyna i nie tylko- wiele osób z całego kraju przyjeżdża na koncerty, które odbędą się na Górce Kortowskiej, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

 / Fot. Materiały Promocyjne OrganizatoraPiątkowa moc atrakcji rozpocznie się już od godziny 17:30 na terenie Górki Kortowskiej, gdzie swoje popisy sceniczne zaprezentuje zespół Romantycy Lekkich Obyczajów- związani z Olsztynem od zawsze, na zawsze.

Poparzeni Kawą Trzy- to kolejny skład który podbiję scenę Kortowiady domieszką muzyki pop- rockowej. Po godzinnym występie zaprezentuje się Mrozu, którego hity "Jak Nie My To Kto" czy "Miliony Monet" podbiły nie tylko serca słuchaczy, ale również listy przebojów ostatnich lat.

Następną znaną i lubianą postacią sceny muzycznej, która pokaże się na scenie jest Maryla Rodowicz- bo przecież każdy z nas zna "Małgośkę" czy "Damy Czadu".

Łódź i dzielnica Bałuty to jego dom, gdzie się wychował, poszedł na studia muzyczne w klasie skrzypiec i gdzie najprawdopodobniej zostanie na bardzo długo- to nikt inny jak O.S.T.R, którego popisy sceniczne zobaczymy od godziny 23:15. Warto dodać że Adam Ostrowski jest dzisiejszym solenizantem- kończy bowiem 35 lat.

Po Łódzkim raperze wystąpi Dubioza Kolektiv- zdobywcy Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego adriatyckiego wykonawcy. Dubioza to mieszanka rocka, reggae i dub.

Dzisiejszą scenę Kortowską zamknie koncert zespołu Weekend, który podbił swoim hitem "Ona tańczy dla mnie" niejedną polską domówkę, zaś każdy z nas przecież zna tę melodię!


To nie koniec atrakcji!

 / Fot. Materiały Promocyjne OrganizatoraDla fanów muzyki klubowej szykuje się w namiocie przy kortach prawdziwa zabawa- wystąpi tam plejada polskich przodowników, m.in. Dj Omen, Diabllo aka Coorby czy też Seam. Namiot FaceClub LED czynny już od godziny 20:00!

Zapraszamy na wszystkie wydarzenia związane z Kortowiadą w Olsztynie. Śledźcie na bieżąco stronę wiadomosci24.pl, gdzie pojawiać się będą zdjęcia i artykuły z tych wydarzeń!
 / Fot. Materiały Promocyjne Organizatora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.