Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7862 miejsce

Kortowiada 2015- Turniej gier i Must be the Dziekan!

Po nocy pełnej atrakcji na terenie Kortowa, nie mogło zabraknąć równie atrakcyjnego poranka! Co roku na Kortowiadzie gracze komputerowi mają okazję wykazać się w danej grze, zaś Must Be the Dziekan to istny wyścig z czasem!

 / Fot. Biuro Prasowe KortowiadyTegoroczny turniej gier komputerowych, odbył się w Auli B na Wydziale Matematyki i Informatyki, gdzie uczelniani gamerzy mieli okazję sprawdzić się w turnieju Leauge of Legends. Warunkiem udziału był 30 poziom w grze, ukończone 14 lat i zebranie teamu składającego się z pięciu osób.

League of Legends (w skrócie LoL) to sieciowa gra komputerowa z gatunku multiplayer online battle arena. Powstała na bazie modyfikacji Defense of the Ancients (DotA) do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana przez Riot Games i początkowo wydana tylko dla systemu Windows. Po raz pierwszy ogłoszona 7 października 2008, a wydana 27 października 2009. 15 lipca 2013 gra została uznana w USA za pełnoprawny sport.

 / Fot. Biuro Prasowe KortowiadyKolejną atrakcją na plaży Kortowskiej był turniej Must be the Dziekan, gdzie odbyły się trzy konkurencje - wyścig kajakiem po Jeziorze Kortowskim, walka o wpisy do indeksu oraz wyścig rowerem i hulajnogą. W zawodach mogli brać udział dziekan, oraz student danego wydziału.

Zdj: fanpage Kortowiady

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.