Facebook Google+ Twitter

Kortowskie Spotkania z Literaturą

"Celebryci esencją kultury współczesnej" - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski zaprasza na wykład prof. dr hab. Wiesława Godzica.

 / Fot. http://3.bp.blogspot.com/_nlEhFjfKThU/TNExk-wOTXI/AAAAAAAAAIM/KntXXsjNnTA/s1600/plakat.Godzic.jpg25 listopada o godz 17 w Auli Teatralnej na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego (ul. Obitza 1), w ramach Kortowskich Spotkań z Literaturą odbędzie się wykład Władysława Godzica.

Prof. Godzic to wybitny filmoznawca i medioznawca, wcześniej związany z Uniwersytetem Śląskim i Jagiellońskim. Obecnie jest Prorektorem ds. Dydaktycznych i Studenckich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Twórca i redaktor naczelny kwartalnika naukowego „Kultura Popularna”. Autor m.in. takich książek jak „Oglądanie i inne przyjemności kultury popularnej”, „Telewizja jako kultura”, „Rozumieć telewizję”, „Telewizja i jej gatunki. Po »Wielkim Bracie«” czy „Znani z tego, że są znani. Celebryci w kulturze tabloidów”. Zredagował m.in. „Podglądanie Wielkiego Brata”, „30 najważniejszych programów YV w Polsce” i „Media audiowizualne. Podręcznik akademicki”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.