Facebook Google+ Twitter

Korupcja w PKN Orlen. ABW aresztowało cztery osoby

ABW na polecenie warszawskiej Prokuratury Apelacyjnej zatrzymało czterech pracowników PKN Orlen: dwóch dyrektorów, członka zarządu Marka S. i biznesmena Pawła M.

GNU 1.2 / Fot. David HerrmannSprawa dotyczy korupcji w sektorze gospodarczym. Dyrektorom postawiono zarzuty nadużycia zaufania i wyrządzenia szkód majątkowych wielkich rozmiarów. Zarzuty wobec wiceprezesa spółki, Marka S. i płockiego biznesmena będą najprawdopodobniej dużo cięższe, oskarża się ich o korupcję i wręczanie łapówek - informuje TVN24

ABW zabezpieczyło dokumentację dotyczącą sprawy. Funkcjonariusze agencji przeszukują budynki Orlenu i mieszkaniach podejrzanych. Wciąż trwają przesłuchania pracowników koncernu.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

alojz
  • alojz
  • 07.12.2011 19:33

A ja myślałem że jak ktoś ma w logo orła polskiego to jest prawy,sprawiedliwy,honorowy i mówi tylko prawdę a wszystko to dla kochanej ojczyzny i żyjących w niej obywateli.Jak się okazuje głowa orła jest potrzebna żeby polować na najlepsze kąski i żeby się nie narobić .My jako zwykli obywatele dajemy się na to często nabrać.Zapominamy co robili z nami panowie z krzyżem na płaszczach też mówili że robią to dla Boga.Jak się okazało Bug- Bogiem a kasa i bogactwo dla cwaniaków posiadających alergię na pracę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A kiedy CBA, ABW itd zajmą się dotacjami z PFRON dla Stowarzyszeń i Fundacji które otrzymują absurdalnie wysokie pieniądze - skala nieprawidłowości może iść w miliony złotych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fajny
  • fajny
  • 07.12.2011 17:28

Co się czieje w państwie olśnionego Pana Tuska same afery a miało tak być dobrze? Jak mówią wtajemniczeni to nie jest wina rządu ani PO tylko Pana Prezesa Kaczyńskiego.Przecież rząd i powołani prezesi spłółek przez rząd Pana Tuska to aniołki bez grzechu pracują prawie społecznie za około 100.000zł. mieśięczni jak za to można wyżyć??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.