Facebook Google+ Twitter

Korupcja w PKN Orlen. ABW aresztowało cztery osoby

ABW na polecenie warszawskiej Prokuratury Apelacyjnej zatrzymało czterech pracowników PKN Orlen: dwóch dyrektorów, członka zarządu Marka S. i biznesmena Pawła M.

GNU 1.2 / Fot. David HerrmannSprawa dotyczy korupcji w sektorze gospodarczym. Dyrektorom postawiono zarzuty nadużycia zaufania i wyrządzenia szkód majątkowych wielkich rozmiarów. Zarzuty wobec wiceprezesa spółki, Marka S. i płockiego biznesmena będą najprawdopodobniej dużo cięższe, oskarża się ich o korupcję i wręczanie łapówek - informuje TVN24

ABW zabezpieczyło dokumentację dotyczącą sprawy. Funkcjonariusze agencji przeszukują budynki Orlenu i mieszkaniach podejrzanych. Wciąż trwają przesłuchania pracowników koncernu.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

alojz
  • alojz
  • 07.12.2011 19:33

A ja myślałem że jak ktoś ma w logo orła polskiego to jest prawy,sprawiedliwy,honorowy i mówi tylko prawdę a wszystko to dla kochanej ojczyzny i żyjących w niej obywateli.Jak się okazuje głowa orła jest potrzebna żeby polować na najlepsze kąski i żeby się nie narobić .My jako zwykli obywatele dajemy się na to często nabrać.Zapominamy co robili z nami panowie z krzyżem na płaszczach też mówili że robią to dla Boga.Jak się okazało Bug- Bogiem a kasa i bogactwo dla cwaniaków posiadających alergię na pracę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A kiedy CBA, ABW itd zajmą się dotacjami z PFRON dla Stowarzyszeń i Fundacji które otrzymują absurdalnie wysokie pieniądze - skala nieprawidłowości może iść w miliony złotych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fajny
  • fajny
  • 07.12.2011 17:28

Co się czieje w państwie olśnionego Pana Tuska same afery a miało tak być dobrze? Jak mówią wtajemniczeni to nie jest wina rządu ani PO tylko Pana Prezesa Kaczyńskiego.Przecież rząd i powołani prezesi spłółek przez rząd Pana Tuska to aniołki bez grzechu pracują prawie społecznie za około 100.000zł. mieśięczni jak za to można wyżyć??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.