Facebook Google+ Twitter

Korupcja w polskim konsulacie w Łucku. MSZ odwołuje urzędników

Do skandalicznej korupcji podczas wydawania wiz doszło w konsulacie na Ukrainie. MSZ zareagowało odwołaniem pracowników placówki.

 / Fot. Promek/domena publ.Cały personel, łącznie z konsulem generalnym, został wyrzucony ze swych stanowisk. Decyzję podjął dyrektor generalny Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Sprawa jest badana przez prokuraturę w Katowicach. Jak informuje "Gazeta Wyborcza " decyzja, jaką podjął dyrektor Mirosław Gajewski była w pełni uzasadniona. Nie tak dawno, został opublikowany materiał "Gazety Polskiej Codziennie", z którego wynikało, że w konsulacie na Ukrainie nie dzieje się tak, jak powinno. Polskie wizy wydawane były za łapówki, tworzono sztuczne kolejki.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych uruchomiło specjalny adres mailowy: antykorupcja@msz.gov.pl, na który będzie można zgłaszać podejrzenia o korupcję urzędników MSZ.

Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

red
  • red
  • 12.08.2012 13:49

Gdyby nie Gazeta Polska Codziennie - Ubole nadal by grasowali. Radek dopiero zareagował ,jak szum zrobił się na całą Polskę dzięki GPC. Ubole mają się dziś lepiej, niż za komuny!

Co robią policja i ABW???

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 11.08.2012 05:33

nic im nie zrobią POlska to kraj złodziei i oszustów ,największa banda to PO i kler.Urzędasów przeniosą na inne placówki ,oczyszczanie zacząc od Herr Tuska.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Do analityk
  • Do analityk
  • 10.08.2012 21:28

Najwyższy czas oczyścić Polskę

Komentarz został ukrytyrozwiń
analityk
  • analityk
  • 10.08.2012 21:03

TO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ. W MSZ (jak i w innych ministerstwach) pracują glownie ubecy i ich dzieci. CZAS OCZYSCIC POLSKE!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.