Facebook Google+ Twitter

Korupcja z PiS i Siemensem w tle

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-07-05 14:00

We wrocławskiej prokuraturze trwają przesłuchania Jarosława Ch., byłego senatora PiS z Opolszczyzny oraz jednego z szefów Siemens Networks Radomira G. - dowiedziało się nieoficjalnie Radio Wrocław. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani wczoraj przez CBA pod zarzutem korupcji.

Dzisiaj mają być im postawione zarzuty korupcji. Po zakończeniu przesłuchań śledczy zadecydują także o ewentualnych środkach zapobiegawczych. Prokuratura i CBA nie udzielają na razie żadnych informacji na ten temat.

Nieoficjalnie Radio Wrocław dowiedziało się, że CBA zatrzymało także prawnika, który był pośrednikiem między politykiem a biznesmenem. Ta sprawa to jeden z wątków wyłączonych ze słynnej afery gruntowej. Jarosław Ch. był jednym z najmłodszych senatorów PiS poprzedniej kadencji. Głośno było o nim gdy wyszło na jaw, że proponował Sandrze Lewandowskiej opuszczenie Samoobrony i przejście do PiS.

Radomir G. oprócz pracy w firmie Siemens Networks zasiada takżę w Fundacji Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.