Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16831 miejsce

Korwin: Anna Streżyńska to najjaśniejszy punkt nowego rządu

Janusz Korwin-Mikke dokonał oceny nowego rządu. Według nic ten rząd nie zmieni, ale również niczego nie zepsuje: "Przeżyjemy – jeśli nam pp.Macierewicz i Ziobro pozwolą."- zauważa.

Powstał nowy rząd. Nie milkną komentarze na jego temat. W tej sprawie na Facebooku zabrał głos Janusz Korwin-Mikke. Według niego najjaśniejszymi postaciami tego rządu są: Gowin, Szałamacha oraz Streżyńska. Według Korwina najmocniejszym punktem rządu PiS jest pani Anna Streżyńska, minister cyfryzacji: "Nie wiem po co istnieje ministerka cyfryzacji – ale p.Anna Streżyńska to najjaśniejszy punkt w tym „Rządzie”; długo w nim nie wytrzyma."- czytamy.

Podobnie jak mainstream Janusz Korwin-Mikke negatywnie ocenił nominację do rządu Antoniego Macierewicza oraz Zbigniewa Ziobro. O Macierewiczu napisał, że może wydać rozkaz zbombardowania Moskwy, a o Ziobrze, że dla niego prawo jest przeszkodą w sprawowaniu władzy i całe społeczeństwo powinno obawiać się jego rządów.

Korwin-Mikke sceptyczny jest również wobec kandydatury prof. Piotra Glińskiego. Lider partii Korwin nie rozumie skąd u Jarosława Kaczyńskiego bierze się przywiązanie do tego człowieka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.