Facebook Google+ Twitter

Korwin Mikke: Europa umiera, bo nie ma już w niej mężczyzn

Według Janusza Korwin Mikkego UE, jak każdy twór socjalistyczny nauczyła ludzkość czegoś, co jest dla niej najbardziej niebezpieczne - asekuranctwa i tchórzostwa. "Takie są skutki działania państwa opiekuńczego" - twierdzi polityk.

Janusz Korwin Mikke powiedział, że Europa umiera, ponieważ jest rządzona przez Unię Europejską, czyli państwo socjalistyczne. Dla Korwina UE to groteskowa odmiana ZSRR. Teraz już się nie morduje, tylko kradnie na potęgę. Korwin nie ma dobrych wiadomości dla nas 0 jego zdaniem, jeżeli Unia dalej będzie rządziła nami, to Europa umrze w perspektywie 10-15 lat, podbiją ją Azjaci bądź Muzułmanie.

Jednym z najgorszych skutków dla ludzkości, jakie niesie za sobą budowanie państwa socjalistycznego (opiekuńczego), jest uczenie ludzi asekuranctwa. Według Korwina, jest to jedna z najważniejszych przyczyn upadku Europy: "W Europie nie ma już mężczyzn, nie ma już prawie ludzi odważnych! Rządzą nami biurokraci, którzy boją się wszystkiego: przekroczenia przepisu, podjęcia decyzji. Jeżeli ludzi się traktuje jak małe dzieci, to ludzie zachowują się jak małe dzieci" - tłumaczy JKM i dodaje: "Kiedyś Europa podbijała cały świat, teraz nas podbiją - pytanie tylko kiedy?"

Co jest takiego złego w Unii Europejskiej? Według Korwina UE jest współczesnym państwem komunistycznym z horrendalnym poziomie kontroli. Nie ma miejsca tutaj na naszą największą, europejską wartość - indywidualizm. Korwin mówi: "Biurokraci z UE zajmują się każdym człowiekiem, rodziną, wkraczają do każdego przedsiębiorstwa, kontrolują każdy kilogram wieprzowiny, czy się zgadza z normami europejskimi, każdą tonę węgla - wszystko to są normy, przepisy i urzędnicy".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Tuskolandczyk
  • Tuskolandczyk
  • 17.02.2012 02:29

P.I.E.R.D.O.L.O.N.E Swirki wypisują komentarze co za kraj co za naród

Komentarz został ukrytyrozwiń
quodlibet
  • quodlibet
  • 21.01.2012 21:51

Jan Qurwin Micce zaczyna nadawać, a to oznacza że nie bierze leków. Ponownie wyląduje w lecznicy gdzie drzwi nie mają klamek, ściany wyłożone są miękką wykładziną a w oknach siatki. Qurwinowi na ogół przechodzi po trzech, czterech tygodniach intensywnej terapii. Tym razem może będzie nieco dłużej. Ale wyjdzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ZYGZAK
  • ZYGZAK
  • 21.01.2012 20:38

Zgadzam sie oto cała prawda o złodziejskiej UE

Komentarz został ukrytyrozwiń
konio
  • konio
  • 21.01.2012 14:17

Każdy radykalizm z czasem przeradza się w fanatyzm.

Komentarz został ukrytyrozwiń
samiec
  • samiec
  • 21.01.2012 13:42

mike. moj bimbas jeszcze nie do wyrzucenia.dogadajmy sie z podobnymi bimbasami a utworzymy silny 2012 rocznik.nie jestem urzednikiem i nie umiem doliczyc do dziesieciu ale do tego to nie jest potrzebne.potrzebny jest ciagly doplyw swiezego miesa.nie wiem do czego sluzy panska fujara czy tylko do piskania bo moja jest zaszanowana i w formie.zaznaczam ze ta robote bede robil z pieniedzy pana partii w ostatecznosci darmowo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.