Facebook Google+ Twitter

Korwin-Mikke broni Olgi J. "To co jem, piję, palę - to moja sprawa"

Prezes Kongresu Nowej Prawicy jest oburzony oskarżeniem Olgi J. przez prokuraturę. "To, co zażywam, jem, piję i palę, jest moją prywatną sprawą i państwo nie powinno się do tego wtrącać" - tłumaczy Korwin- Mikke.

 / Fot. Małgorzata Genca, PolskapresseWe wtorek do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko znanej piosenkarce Oldze J. Artystce grozi do 3 lat więzienia za posiadanie narkotyków.

Według Janusza Korwin-Mikkego, zajmowanie się tego typu sprawami przez prokuraturę jest stratą czasu. Lider Kongresu Nowej Prawicy zauważa, że polski wymiar sprawiedliwości zajmuje się często jeszcze głupszymi sprawami: "Kiedyś na antenie TVN24, podczas rozmowy na temat waluty euro powiedziałem, że nie chcę, by panowała zasada "ein Reich, ein Volk, ein euro" i jeszcze podniosłem rękę do góry, żeby to podkreślić. Na drugi dzień miałem na głowie prokuraturę - że niby głoszę hasła faszystowskie"[/i]- wspomina Korwin.

Korwin-Mikke od wielu lat jest zwolennikiem legalizacji narkotyków. W jego opinii jest to sprawa wolności człowieka oraz jego wyborów życiowych. Podkreśla również, że wbrew temu co można usłyszeć w mediach, problem narkomani dotyczy niewielkiej grupy ludzi: "Chciałbym zauważyć, że problem marihuany, czy heroiny nie dotyczy wielu osób w Polsce. Miliony ludzi cierpią natomiast tego powodu, że chcą kupić lekarstwa i nie mogą. Muszą iść do lekarza, odstać w kolejce albo pójść prywatnie" - tłumaczy Korwin- Mikke.

Lider KNP wyraża nadzieję, że dzięki nagłośnieniu tej sprawy, coś zmieni się u nas w tej kwestii.
Znajdź nas na Google+



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

-
  • -
  • 25.08.2012 09:02

Korwin dużo pije i źre ,ale na krzywego ryja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
  • -
  • 24.08.2012 19:31

krzyś nam bajkę POwie dziś -jak przyćpa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
krzyś
  • krzyś
  • 23.08.2012 13:15

Proponuę nie pisać i nie rozmawiać o maryśce bo kapuś Dera zadzwoni na policję i przyjedzie agencik Tomaszek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
KulfiX
  • KulfiX
  • 23.08.2012 10:48

Żal mi większości społeczeństwa, ich ciemnoty i niewiedzy. Jak czytam argumenty np. Wuja, który pyta czy jak Kora naćpana w niego wjedzie to też będzie jej prywatna sprawa? Wujo a jak Ty pijany kogoś potrącisz to będziesz lepszy bo Ty przecież się tylko napiłeś a nie ćpałeś?!?! Nie oboje będziecie tak samo głupi i nieodpowiedzialni - tylko,że jeśli już nawet ktoś jedzie upalony to nie jest skory do ryzyka, jazdy z dużą prędkością etc. w przeciwieństiwe do tych po alkoholu... Co gorsza zabierają głos ludzie, którzy nie mają bladego pojęcia o konopiach a jedyny ich argument przeciwko to "bo nie" albo "to jest narkotyk". Pytam w takim razie czym jest alkohol bo od zawsze myślałem, że też narkotykiem i do tego twardym i powodującym szereg patologii społecznych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
  • -
  • 22.08.2012 20:48

"jodła " - to ty kasujesz moje wpisy ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Nowak
  • Jan Nowak
  • 22.08.2012 20:20

mikke to oryginał. bardzo dobrze, że gada. niech gada.
wystarczy że robimy odwrotnie i wtedy jest dobrze
jest bardzo dobrze.
nie warto go pouczać, wystarczy takiego co ćpa namówić, aby nasrał na muszkę korwinowi wtedy, gdy ten je obiad.
"To, co zażywam, jem, piję i palę, CZYM SRAM, KIEDY SRAM, NA CO SRAM, jest moją prywatną sprawą i państwo nie powinno się do tego wtrącać"

Komentarz został ukrytyrozwiń
XXX
  • XXX
  • 22.08.2012 18:19

@Wujo - twój tok rozumowania jest dziecinny i totalnie nie ludzki...

A jak by uderzył w ciebie pijany romek samochodem?
Albo inaczej - jak by zakręciło mu się w głowie od słońca - to chciałbyś zgasić słońce...

czasami pomyślcie co piszecie.. To co kto bierze i jak żyje to jego sprawa... Inna sprawa to regulacja tego tak, aby nie zagrażało to osobą trzecim..


Korwin ma rację.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ta
  • ta
  • 22.08.2012 17:30

Korwin ma racje. Pani Olga idzie siedzieć bo to jej prywatna sprawa nikt jej tego syfu do gęby nie pakował. Wiedziała co robi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Suchy
  • Suchy
  • 22.08.2012 14:27

Jakie to choroby/szkody powoduje marihuana ? A jakie legalny alkohol i tytoń i ile płacimy za leczenie z alkoholizmu oraz raka przy pomocy chemii zamiast używać do tego rośliny która leczy i co najważniejsze jest za darmo i nie powoduje negatywnych skutków ubocznych ? A co z chorobami cywilizacyjnymi ? Czy gdy potrąci Cie pijany kierowca to jest ok. ale gdy już ,,najarany" to dopiero wtedy masz problem ? A co powiesz osobą chorym na SM,astmę,raka mózgu (glejaka),jaskrę,padaczkę.bulimię itp...lista jest tak długa że pisał bym do wieczora ;).Jakie MERYTORYCZNE argumenty maja przeciwnicy legalizacji marihuany i czemu uważają się za większych ,,znawców" w tym temacie od naukowców,lekarzy,terapeutów i specjalistów zajmujących się tym na co dzień zawodowo ??? 90% przeciwników nie ma nawet pojęcia dlaczego,kiedy i jak zaczęła się ta cała absurdalna wojna z rośliną stworzoną przez ,,Boga" i zakazaną przez człowieka w celu osiągnięcia wymiernych zysków i korzyści ekonomicznych.Ale łatwiej jest pisać głupoty niż się czegoś dowiedzieć :(

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wujo
  • Wujo
  • 22.08.2012 10:36

Czyli jak uderzy we mnie auto prowadzone przez naćpaną Olgę J. to też będzie jej prywatna sprawa? Wspaniała argumentacja. Nic dziwnego, że taki geniusz kariery nie zrobił.