Facebook Google+ Twitter

Korwin-Mikke dziękuje Polsat News

Podczas wczorajszego wieczora Janusz Korwin-Mikke podziękował telewizji Polsat News za obiektywizm w stosunku do jego partii.

"Chciałem podziękować stacji Polsat News, która jako jedyna się odnosiła do nas przyzwoicie. Nie faworyzowała, ale nie tępiła. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję."- powiedział Janusz Korwin-Mikke.

Podziękowania lidera dla Polsatu są uzasadnione; zanim Kongres Nowej Prawicy stał się popularny, Polsat News była stacją, która najczęściej zapraszała do studia polityków z Kongresu nowej Prawicy. Nie byłoby może w tym niczego szokującego, gdyby nie fakt, że właścicielem stacji jest Zygmunt Solorz-Żak- jeden z najbogatszych Polaków oraz dla polskiej prawicy twarz postkomunistycznego układu.

Kiedy, bowiem twórcy TV Republika prowadzili rozmowy z Solorzem-Żakiem, w sprawie odkupienia miejsca na platformie Cyfrowego Polsatu przedstawiciele prawicy niepisowskiej zasugerowali im tajemnicze powiązania ze względu na komunistyczną przeszłość szefa Polsatu. Co ciekawe telewizja Polsat News najczęściej ze wszystkich innych pokazywała polityków mniejszych partii prawicowych.

Dzisiaj lider Kongresu Nowej Prawicy zaskoczył swoich kolegów mówiąc dość pozytywnie o generale Jaruzelskim. Korwin-Mikke powiedział, że Jaruzelski był dobrym generałem i powinien zostać pochowany z honorami. Korwin-Mikke od samego początku wybuchu rewolucji na Ukrainie prezentuje pro-rosyjskie stanowisko.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.