Facebook Google+ Twitter

Korwin-Mikke już nie jest prezesem KNP. Chce zostać prezydentem

Fotel prezesa Kongresu Nowa Prawica opuścił Janusz Korwin-Mikke. Od teraz partii szefuje Michał Marusik. Dla Korwina-Mikkego przygotowywany jest start w wyborach prezydenckich z pełnym poparciem KNP.

Michał Marusik, prezes Kongresu Nowa Prawica. By Łukasz Janusz Korwin-Mikke przestał nominalnie liderować Kongresowi Nowa Prawica. Był prezesem partii nieprzerwanie od 2011r. i przywiódł do znakomitych wyników w czasie eurowyborów. Na jego miejscu pojawił się poseł Parlamentu Europejskiego Michał Marusik. Jednym z haseł jakie przedkłada za cel swoich dążeń jest "Polacy pragną normalności jak pustynia deszczu!"

Marusik został następcą człowieka, który zasłynął z kontrowersyjnych i obrazoburczych wypowiedzi, oraz nie mniej śmiałych i zyskujących szerokie uznanie planów i projektów. Czy Kongres Nowa Prawica pozostanie na podobnie przebojowo rozpędzonym kursie jak dotychczas, czy może nastał czas nowej politycznej jakości, o tym będzie można przekonać się już niebawem. Warto przypomnieć, że Marusik pojawił się u boku Korwina-Mikkego jeszcze w 1992 roku, kiedy zasilił szeregi Unii Polityki Realnej.

Na portalu społecznościowym "Facebook" pojawił się wpis Janusza Korwina-Mikkego potwierdzający zmiany w KNP: "Tak, to prawda: Konwentykl zmienił prezesa KNP; od dziś jest nim kol.Michał Marusik."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Trochę za wcześnie na żarty,do kwietnia daleko-ten śmieszny człowieczek na prezydenta ?? czego-pytam ?? cyrki odjechały - ostał się ino ten na Wiejskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.