Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12552 miejsce

Korwin-Mikke na blogu: PiS to oszuści, Kaczyński to zdrajca

Znany z kontrowersyjnych wypowiedzi Janusz Korwin-Mikke na swoim blogu ostro krytykuję politykę PiS i braci Kaczyńskich. Zarzuca im oszustwo i zdradę.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellJanusz Korwin-Mikke w ostrych i napastliwych słowach krytykuje na swoim blogu politykę prowadzoną przez braci Kaczyńskich. Tragicznie zmarłemu w katastrofie smoleńskiej prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu wytyka na blogu zdradę oraz złamanie obietnicy prezydenckiej podczas podpisywania Traktatu Lizbońskiego.

Czytaj także: Korwin-Mikke: chcemy obalić to okropne, totalitarne państwo

W ostrych słowach Janusz Korwin-Mikke stwierdza: "Czy ktoś jeszcze twierdzi, że śp. Lech Kaczyński podpisał Traktat Lizboński nie dlatego, że był zdrajcą, który złamał przysięgę prezydencką – tylko dlatego, że "był pod naciskiem, któremu nie potrafił się oprzeć"? On po prostu ociągał się, by udawać, że jest przeciwnikiem – czyli, by utrzymać przy PiS-ie te 20 proc. elektoratu niechętnego Unii Europejskiej!" – czytamy na blogu Korwin-Mikke.

W swojej kontrowersyjnej wypowiedzi polityk odwołuje się również do haseł Jarosława Kaczyńskiego na temat istoty skonstruowania wspólnej armii Unii Europejskiej. Jak pisze Korwin-Mikke, PiS prawdopodobnie dąży do supremacji w Europie przy pomocy wspólnej europejskiej armii.

Czytaj także: Korwin-Mikke będzie chciał unieważnić wybory?

"Przypominam wszystkim, którzy mieli jakiekolwiek złudzenia co do WCzc. Jarosława Kaczyńskiego, że podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy prezes PiS zaproponował „stworzenie wspólnej armii przez Unię Europejską, co dałoby Brukseli status supermocarstwa porównywalnego z Waszyngtonem" i dodał: "chcę, by Europa była supermocarstwem. Jestem euro-realistą i popieram silną Europę, zwłaszcza w aspekcie polityczno-militarnym" – pisze Korwin-Mikke. Po czym pyta: "Jarosław Kaczyński już się widzi jako Prezydent Zjednoczonej Europy?!?"

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

edwin
  • edwin
  • 28.09.2011 09:20

Od pewnego czasu Jana Kurwina Micce'go uważam za skończonego idiotę, darmozjada i bankruta tak finansowego jak politycznego. Podzielam jednak Jego opinie dotyczące Kaczyńskiego z całym debilowatym PIS-em. Kaczyński rozpieszczany przez obecne władze państwowe, staje się z dnia na dzień, coraz większym mizantropem i smoleńskim oszołomem. Drwi sobie tak z prezydenta jak i premiera zachęcając innych do ich olewania i tu się zgadzam z Kaczyńskim. Zbliżające się wybory wcale nie zmienią rozchwianej sytuacji państwa - kogo wybrać jak to sami cynicy i abnegaci na czele z politrukiem Napieralskim i wasalem Pawlakiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bb
  • bb
  • 28.09.2011 00:01

- WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2%
J.KACZYŃSKI premierem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Teodor Kuncewicz
  • Teodor Kuncewicz
  • 25.09.2011 23:09

Sam zaglosuje na nowa prawice, ale to co wypisuje antypis to bajdurzenie chorego czlowieka czy Blide zamordowali kaczysci?? miala niejedno za uszami lekarze to lapowkarze jakich malo do tego chyba nikt nie ma watpliwosci. Straszenie PIS-em jest dla mnie smieszne a zarazem zenujace. Antypisie za tego strasznego Kaczynskiego za nazwanie prmiera cwokiem, a prezydenta analfabeta wyroku nikt nie dostal a stalo sie to w tolerancyjnym panstwie milosciwie panujacego premiera Tuska. Nawiasem po tym co pokazuje prezydent Komorowski ten tytul nie powinien mu przeszkadzac niech wraca do szkoly.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Moherowa Krysia
  • Moherowa Krysia
  • 25.09.2011 06:40

Wszyscy wiemy czym jest PiS i Prezes. Nie pomogą im msze i modlitwy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oświecony
  • Oświecony
  • 24.09.2011 09:44

No i wreszcie powiedziano dawno skrywaną prawdę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
antypis
  • antypis
  • 23.09.2011 21:24

Wyborco - zadaj sobie proste pytania
- Czy chcesz powrotu IV RP ?
-Czy chcesz w rządzie –Fotygę, Ziobrę,Macierewicza, Kempę ?
-Czy chcesz aby przypadek Barbary Blidy powtarzał się systematycznie ?
-Czy chcesz żeby pijani posłowie rozbijali wózki golfowe na Cyprze ?
-Czy chcesz żeby pijana posłanka coś tam, coś tam - bełkotała w restauracji sejmowej ?
-Czy chcesz żeby wybitni lekarze byli bezpodstawnie aresztowani a ich pacjenci nie dożywali do zabiegów?
-Czy chcesz być inwigilowany i podsłuchiwany ?
-Czy chcesz żeby z Twoich podatków płacono odszkodowania za bezpodstawne oskarżenia ?
-Czy chcesz żeby posłanka były vice minister sprawiedliwości poręczała za bandytę stadionowego
-Czy uznajesz kiboli za bohaterów narodowych ?
-Czy chcesz aby premierem został mały szczerbaty człowieczek ?
-Czy itp,itp.
Jeżeli na powyższe pytania odpowiesz twierdząco to wybór masz prosty . Jeżeli jesteś PRZECIWNY - 9 października odeślij ich na śmietnik polityczny

Komentarz został ukrytyrozwiń
az
  • az
  • 23.09.2011 19:23

WYNIKI WYBORÓW PIS-41% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe po 0,2% ...- Postradali rozum?-Kuzik,bartek,...-wtyka,zdrajcy,kłamcy,hipokryci,cynicy,...?-plotkują studenci-TO KONIEC ich KARIERY-nie głosujmy na nich.Nawet KOLESIE potępiają działania premiera i rządu-NIE MAMY ZAUFANIA,BOIMY SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ,ŻYJE NAM SIĘ CORAZ GORZEJ ZA TEGO RZĄDU,...dlatego wyborcy dadzą temu rządowi CZERWONĄ KARTKĘ.-Studenci-czy postradali rozum?- dziękujemy już premierowi,że prawie NIC nie zrobił przez 4 lata , ale ZDĄŻYŁ ZADŁUŻYĆ POLSKĘ o dodatkowe 400 MILIARDÓW ZŁ pomimo,że PREMIER MIAŁ WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE I SWOJEGO PREZYDENTA.W wyborach zdecydujmy,aby ten (nie)rząd(PO,PSL) raz na zawsze ZNIKŁ oraz nie dzielił i ciągle obrażał 3/4 społeczeństwa. DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła ,
prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ,a jeszcze NARAŻA SPOŁECZEŃSTWO NA NOWE KOSZTY;autobusów,paliwa, utrzymanie KOLESI,KOLEŻANEK,OCHRONY,DZIENNIKARZY,ŚNIADANIA,OBIADKI,KOLACJE,HOTELE,PIJAR w MEDIACH, FILMIKI ,bilbordy, Łapanki ludzi,przeszkadza w pracy URZĘDOM,ludziom,dzieciom w szkołach,policji, ... - zamiast TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ chociażby na: przedszkola,biedne rodziny i dzieci,ludzi niepełnosprawnych,domy opieki ciężko chorych, niepełnosprawnych,pierwszą pracę dla studentów spłatę długów,które sam rząd zrobił, ... - a NIE BEZSENSOWNE marnotrawienie czasu wielu "WCIĄGANYCH" w to ludzi i przypisywanie (nie)rządowi bardzo często ZASŁUG ludzi z samorzadów. Czy to uczciwe?,a gdzie URLOP BEZPŁATNY?Czy premier STRAJKUJE jeżdząc po kraju?Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom,aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta?-niezgodne z konstytucją?). Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? DZIWI TOTALNA NAGONKA pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 9 ml. wyborców PIS,a WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO,PSL). Nie głosujmy na nich. TYLKO J.KACZYŃSKI i PIS mogą URATOWAĆ POLAKÓW przed TRAGEDIĄ jaką gotuje nam Tusk i jego rząd.ANIOŁKI-SUPER KANDYDATKI!!! PIS!!!,a MEDIA? jak za stanu wojennego?-reżim jak za póżnego jaruzelskiego.TOTALNA KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd - WSZYSTKO ROBIĄ ,aby ludzie mieli jak najmniej pieniędzy-bo będą karani WIELOMA NOWYMI PUNKTAMI-co będzie prowadziło do zabierania PRAW JAZDY,a więc STRACĄ DUŻE PIENIĄDZE NA ZDANIE NOWEGO EGZAMINU. .PJN może zmądrzeje jak znajdzie sę poza sejmem jak JUREK.Doskonała KONFERECJA PROGRAMOWA PIS :Hofmana i eroposła OBNAŻAJĄCA KŁAMSTWA:Tuska,Sikorskiego,erodeputowanych PO,... .czytamy w "DGP", pieniądze z miejskich spółek miały trafiać do byłego prezydenta miasta P.Kruczkowskiego oraz zasilać konta komitetów wyborczych posłanki Mrzygłockiej, senatora Romana Ludwiczuka oraz byłego szefa klubu PO Zbigniewa Chlebowskiego...