Facebook Google+ Twitter

Korwin-Mikke: Na katastrofie smoleńskiej najbardziej zyskał PiS

Janusz Korwin-Mikke powtórzył w Superstacji swój kontrowersyjny pogląd, że na katastrofie smoleńskiej najbardziej zyskało Prawo i Sprawiedliwość.

 / Fot. Serge Serebro, Vitebsk Popular News, CC 3.0Jakiś czas temu na łamach "Najwyższego Czasu" Korwin dowodził, że to PiS najwięcej zyskał na katastrofie smoleńskiej. Lider KNP wskazywał, że dzięki tej tragedii Jarosław Kaczyński był bliski wygrania wyborów prezydenckich w 2010 roku.

Ostatnio powtórzył tę tezę u Elizy Michalik w Superstacji: "To jest temat na dłuższą dyskusję, ale mam pewną hipotezę na temat Smoleńska. Być może jakaś redakcja odważy się to opublikować..." - powiedział popularny JKM. Możemy domyślić się, co
lider KNP zawarłby w tym tekście, rąbka tajemnicy uchylił podczas rozmowy z Elizą Michalik: "Dlaczego bezpieka dopuściła do tego, że Macierewicz został szefem MSWiA?" - postawił pytanie.

"PiS największym beneficjentem katastrofy smoleńskiej?". Czy Korwin naprawdę tak myśli, czy też jego wypowiedź wynika z kalkulacji politycznej? Wszak partia Jarosława Kaczyńskiego jest jego rywalem politycznym na prawicy.

To pytanie jest zasadne, ponieważ jeden z jego najbliższych współpracowników oraz politycznych przyjaciół, Stanisław Michalkiewicz ma kompletne inne zdanie w tej sprawie: "W tej chwili Platforma Obywatelska przejmuje pełną kontrolę nad całym państwem, ze wszystkimi tego następstwami. Widzę w tym analogię do "Nocnej Zmiany" - mówił Michalkiewicz w TV Trwam o katastrofie smoleńskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

"Wszak partia Jarosława Kaczyńskiego jest jego rywalem politycznym na prawicy."

Tak, tylko JKM JarKacza i jego trupę uważa za bandę zdegenerowanych lewaków, a nie żadną prawicę. Co prawda, on tę łatkę przypisuje praktycznie każdemu poza sobą, ale mniejsza. Prawdą jest natomiast, że PiS swoją "prawicowość" objawia tylko wtedy, gdy mu to jest na rękę, i przeważnie robi to poprzez wzbudzanie u ludu bzdurnych pobudek patryjotycznych, natomiast socjału (ZUS, zasiłki, biurokracja, itd.) tknąć się nie odważy - jaka więc tam z nich prawica...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mówienie ,ze na śmierci 96 ofiar ktoś zyskał jest okropne . Jedno jest pewne , PiS wykorzystuje katastrofę do doraźnej walki politycznej.
Dlaczego Smoleńsk ma kojarzyć się tylko z tym ugrupowaniem ?
Zginęli tam przedstawiciele wszystkich partii , duchowni , generalicja , borowcy ,załoga.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redakcjo W24 - opamiętaj się !!!
Mądrzejszym jest kto zawraca z błądzenia...

Komentarz został ukrytyrozwiń

No Panowie ktoś tu oszukuje , proszę to wyjaśnić , piszecie na forum , wiec proszę , nie wprowadzać ludzi w błąd.! A jeżeli chodzi o katastrofę , to uważam osobiście , że Pan Korwin Mike już dawno , przynajmniej u mnie stracił uznanie dla swoich poglądów . Osobiście uważam ze ludzie jeszcze maja, serce dobre , dla tej tragedii , a nie dla PIS-u , a zyskać na tym nieszczęściu , każdy na swój sposób , z polityków chce Pan Korwin przedctawic` właśnie swój sposób , nie darze uznaniem takie zyski .!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na śmierci Jadwigi Kaczyńskiej najbardziej zyska PiS. Już o to zabiegają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja widzę podbicie 167...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wygląda na wieloktrotny wykop z przewrotką bez pomocy strażnika Teksasu. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

I jak tu nie wierzyć w cuda, Panie Andrzeju?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.