Facebook Google+ Twitter

Korwin-Mikke o zwolennikach teorii zamachu w Smoleńsku: "Szaleńcy"

"Istnieje prawica, która nie jest zarażona wirusem smoleńskim, i w związku z tym, nie bredzi" - stwierdził Korwin-Mikke. Zwolenników teorii zamachu nazwał szaleńcami.

Trudno posądzać Janusza Korwin-Mikkego o przesadną miłość do Jacka Żakowskiego oraz innych dziennikarzy "Gazety Wyborczej". Znany polityk często zarzucał im, iż jako strażnicy systemu nie chcą go dopuścić do głosu. Sugerował, tak jak to było w przypadku Moniki Olejnik, że wielu z nich jest agentami komunistycznej bezpieki.

Dlatego, jego ocena przyczyn katastrofy smoleńskiej wyjątkowa zgodna z wersją "salonu III RP" może wśród jego zwolenników postawić go w dwuznacznym świetle, i dać pole do spekulacji, na temat jego prawdziwej tożsamości. Korwin pisze: "Ten balon kłamstwa smoleńskiego można tylko przekłuwać szpilką satyry. W poważne dyskusje z szaleńcami wdawać się, jak już zapowiedziałem, nie będę. Czasem tylko zastanawiam się, czy sowieckiepsychuszkinie były dobrym wynalazkiem" i dodaje: "Dotkniętym ciężką mutacją wirusa smoleńskiego mogę życzyć wyłącznie szybkiego powrotu do zdrowia. Rozumiem, że do bredzących w malignie żadne racjonalne argumenty nie trafiają - więc spokojnie poczekam".

Nie jest jednak konsekwentny w swoich twierdzeniach, bowiem dopuszcza tezę, iż zamach w Smoleńsku zorganizowali ludzie z WSI. Jednocześnie przy tym, mówi, że bez względu na to, "Ruskie" nie mają z tym nic wspólnego, jakby zapomniał, że WSI wywodzi się z rosyjskiego GRU.

To są jednak drugoplanowe szczegóły, które nie mają absolutnie żadnego znaczenia. Liczy się bowiem tylko prawda, jak sam pisze Korwin (pod tekstem szef KNP umieścił cytat z Biblii: "Wierzmy w prawdę - a prawda nas wyzwoli"). Ta prawda dla JKM była już oczywista tuż, po katastrofie smoleńskiej, kiedy napisał na swoim blogu, że do tragedii doszło z winy pilotów.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

puchacz
 • puchacz
 • 03.05.2012 21:04

i tu w tej konkretnej sprawie korwin zachował zdrowy rozsądek....

Komentarz został ukrytyrozwiń
szymon
 • szymon
 • 02.05.2012 22:34

Po co dyskutować ? Naród chyba ochujał jak nie widzi że Jan Korwin Mikka to skończony bęcwał i polityczny śmierdziel. Jan Palikot i Jarosław Kaczyński stworzą koalicję w koalicji Jarosław wykiwa Palikota i wszystko pierdolnie pod nadzorem najlepszego prezydenta Bronisława Izaaka Komorowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bracia Rojek
 • Bracia Rojek
 • 02.05.2012 22:08

@dm --my też wolimy tego szaleńca niż komuchów ,czy Tuska i innych durni miłośników III RP.

Tylko w tym wypadku J.Korwin Mikke się myli....

Pozdrawiamy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
semper
 • semper
 • 02.05.2012 16:17

Nawet ten idiota potrafił zrozumieć że to nie zamach a Kaczyński ni chuja ! Jasio Korwinn może nie jest ostatnim idiotą w tym oszalałym kraju ? Ale ma też dość najebane we łbie jeśli idzie o politykę. Darmozjad i bankrut cholerny !

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Łukasz Brzezicki , Niesamowite, popiera pan Palikota, a nie rozumie ironii!

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 02.05.2012 11:37

"Trudno posądzać Janusza Korwin-Mikkego o przesadną miłość do Jacka Żakowskiego oraz innych dziennikarzy "Gazety Wyborczej"."

Trudno posądzać naczelnego homofoba RP o jakiekolwiek uczucie do innego przedstawiciela tej samej płci. JKM za takie stwierdzenie by się obraził albo "dał w mordę łajdakowi" (cytat).

Komentarz został ukrytyrozwiń
dm
 • dm
 • 02.05.2012 10:48

@Bracia Rojek
wolę takiego szaleńca niż Tuska co podnosi wiek emerytalny, Millera co śpiewa międzynarodówke, Palikota który lubi homosiów czy Kaczyńskiego co chce wojny z Rosja(nie bedzie zbrojnej ale bedzie embargo na wszystko i gaz 10razy droższy)

Komentarz został ukrytyrozwiń
bolek
 • bolek
 • 02.05.2012 10:31

a co na to macierewicz

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bracia Rojek
 • Bracia Rojek
 • 02.05.2012 10:17

To J. Korwin Mikke jest szaleńcem i dlatego ma tak niskie poparcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Damian Ambrożewski
 • Damian Ambrożewski
 • 02.05.2012 10:07

Przepraszam bardzo to ma być artykuł ? No bo jak dla mnie jest to zwykły zabieg zbijania popularności(w tym przypadku Korwina)
. Zero obiektywizmu, tylko szydera. DNO.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.