Facebook Google+ Twitter

Korwin-Mikke po uderzeniu Boniego: Zrobiłem to w miejscu dyskretnym, by oszczędzić mu wstydu

Michał Boni został uderzony w twarz przez Janusza Korwin-Mikkego. Były minister napisał o sprawie na Twitterze. "Ku mojemu zdumieniu ta gnida, zamiast przysłać mi sekundantów żądając satysfakcji, natychmiast się tym pochwaliła!" - skomentował fakt ujawnienia sprawy Janusz Korwin-Mikke.

 / Fot. Zrzut ekranu / Twtter"Spotk.posłów do PE w MSZ:powiedziałem "dzień dobry" posłowi Korwin Mikkemu,uderzył mnie w twarz. To nie jest normalne!" - napisał dziś na Twitterze Michał Boni.

"Za różne rzeczy już przepraszałem, z pokorą przyjmuję ataki! Ale jest granica!" - dodał były minister administracji i cyfryzacji, a od niedawna europoseł.

Jak donosi na Facebooku tygodnik "Do Rzeczy" w ten sposób szef Nowej Prawicy spełnić miał obietnicę, którą złożył w wywiadzie dla tygodnika pt. "Dam Boniemu w mordę" - w numerze 23/2014 z 2 czerwca.

Korwin-Mikke rzeczywiście obiecał, że zaatakuje Michała Boniego, gdy wejdzie do Parlamentu Europejskiego. Powodem było nazwanie go z mównicy sejmowej "idiotą i oszołomem". Chodziło o uchwałę lustracyjną, której Mikke był twórcą.

W 2007 roku Michał Boni przyznał, że podpisał tzw. lojalkę, jednak utrzymywał, że stało się to pod wpływem szantażu i strachu o rodzinę. Sytuacja miała miejsce w 1985 r. Ówczesny opozycjonista zastał we własnym domu funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa. Doszło do rewizji trakcie której znaleziono książki z drugiego obiegu. Esbecy grozili zatrzymaniem wszystkich obecnych w mieszkaniu, włącznie z dzieckiem Boniego. Wówczas zdecydował się on podpisać zobowiązanie o przestrzeganiu konstytucji - tłumaczył w wywiadzie dla serwisu Gazeta.pl.

"Ku mojemu zdumieniu ta gnida, zamiast przysłać mi sekundantów żądając satysfakcji, natychmiast się tym pochwaliła!!!" - pisze Janusz Korwin-Mikke na Facebooku. Szef Nowej Prawicy stwierdził też, iż jego działanie było zgodne z zapowiedzią i wybrał miejsce dyskretne, czyli salonik MSZ, by - jak pisze - "oszczędzić p.Boniemu wstydu publicznego".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Jeśli to mnie pan WA miał na myśli w poście z 7:40 to uprzejmie informuję, że nie byłem Dziennikarzem Obywatelskim 2010. Proszę nie stwarzać faktów na mój temat, a raczej pozostać przy tworzeniu baśni na własny temat. A przede wszystkim się wyspać!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powinno być słowo 'pani. Urażony do głębi stwierdzeniem pp. KK i KBz e po dziesięcioleciach publikowania po gazetach nie wiem na czym polega dziennikarstwo obywatelskie w sieci mama ochotę na "gest Korwina", nie mylić z "gestem Kozakiewicza", ale od razu przy zapalonych jupiterach

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale to Pan jest w Jego biografii podany jako ziomek i ktoś ważny. Chodzi o dziennikarza obywatelskiego 2010. na razie nie przypomnę przebiegu sporu o spłycanie choć mój kandydat na sekundanta już się pogubił o co właściwie poszło. sorry już milknę jeśli Panią uraziłem odzywkami po kolejnej nieprzespanej nocy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Wiesław Adamik - czeka Pan na sekundantów? Dał Pan już komuś w pysk i ma Pan świadków swojego bohaterstwa?
I czemuż to ja miała bym wiedzieć, kto i dlaczego nocami toczy boje o pańskie dziennikarstwo?
Pytanie o "spłycanie" proszę kierować do adwersarza, który, jak mniemam, jest Panu znany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czekam na sekundantów jak Korwin. Jakoś nie przychodzą. Za to nawet po nocach toczą przeciwko mnie sieciowe boje o kalanie dziennikarstwa obywatelskiego, dlaczego tak jest pani Jadwigo? Czy spłycam poziom tego portalu jak twierdzi jeden z adwersarzy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Muszę wziąć przykład z Korwina i może przyłączyć dyskretnie do jego akcji? I ja tu czekam jak głupi, a tu trzeba na odlew. No nie polecam, chyba że policzkowanie jest delikatne rękawiczką jak do pojedynku. Potem na słowa przed kamerami.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od chwili, kiedy "pan" Korwin Mikke dostał mandat europosła, stał się gwiazdorem u każdego prezentera telewizyjnego jako egzotyczny bełkot z muszką, padło o nim wiele niepochlebnych opinii. Został też wielokrotnie nazwany świrem ...itp.
Teraz - panowie dziennikarze - biegajcie za Korwinem z kamerami, bo facet będzie walił w mordę z marszu każdego, kto go nazwał świrem, wariatem i półgłówkiem.
A przecież to normalny facet jest! On tylko spoliczkował!

Tylko LePenówna (jak ją Korwin nazywa) może spać spokojnie, chociaż go nazwała antysemitą; takiej obrazy nie puścił by płazem; wszak z jego "dowcipów" w Polsce wszyscy ryczą ze śmiechu, a ona go spuściła...
Jako kobieta, nie ma LePenówna zdolności honorowej i w pysk od polskiego szlachcica nie dostanie.
Jedna, której się upiecze.
Cała reszta - przeanalizować swoje wypowiedzi i zaopatrzyć się co najmniej w Muchozol.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No to mamy wreszcie swego Żyrinowskiego, a jak dobrze pójdzie będziemy mieli i króla UBU. a nawet IV RP

Komentarz został ukrytyrozwiń

Korwin, jak widać spełnia obietnice. Kiedyś takie sprawy regulował Kodeks Boziewicza. Dzisiaj jak widać pozostaje tylko Twitter.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To chyba coś w rodzaju kronik zapowiedzianej śmierci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.