Facebook Google+ Twitter

Korwin-Mikke pozwie "Dziennik"

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2007-10-11 08:28

Lider UPR, Janusz Korwin-Mikke, zapowiedział pozew przeciw Dziennikowi. Wczoraj gazeta opisała, jak na prawyborach we Wrześni Korwin-Mikke miał dyskryminować niepełnosprawne dzieci. Lider UPR twierdzi, że przekręcono jego słowa.

Janusz Korwin-Mikke na prawyborach we Wrześni / Fot. PAP/Bogdan BorowiakJanusz Korwin-Mikke, lider Unii Polityki Realnej, zapowiedział złożenie pozwu przeciwko Dziennikowi, który napisał, iż podczas prawyborów we Wrześni powiedział, że "w klasach integracyjnych dzieci zdrowe przejmują schorzenia od chorych" i że "nie puściłby swojego dziecka do klasy z dziećmi niepełnosprawnymi". - Artykuł ma oszczerczy charakter, napisany został na zamówienie tworzącej się koalicji LiD i PiS, i wkłada w moje usta słowa, których nie wypowiedziałem i przekręca pozostałe - mówi Janusz Korwin-Mikke.

Kandydat na posła z listy LPR zażądał od gazety odszkodowania w wysokości miliona złotych na fundusz pomocy dzieciom niepełnosprawnym. Korwin - Mikke liczy, że na listę LPR zagłosuje około 9 proc. wyborców. Zapowiedział też, że LPR, UPR i PR razem wystartują także w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Helmut Auganow
  • Helmut Auganow
  • 21.11.2011 17:27

JKM definicja anatomiczna (ostateczna) : 60% wiewiór , 40% wilk

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.