Facebook Google+ Twitter

Korwin-Mikke: "Rona Paula tępią tak samo, jak mnie"

 • Źródło: Gość dnia
 • Data dodania: 2012-01-17 07:10

"Jeśli Ron Paul uzyska nominację, na pewno wygra z Barackiem Obamą" - mówi w Wywiadzie Tygodnia Janusz Korwin-Mikke, prezes Kongresu Nowej Prawicy. Rozmawiał Michał Gąsior.

www.iktomaracje.pl / Fot. Adrian DąbrowskiMichał Gąsior: Janusz Korwin-Mikke to polski Ron Paul czy może odwrotnie, Ron Paul to amerykański Janusz Korwin-Mikke?
Janusz Korwin-Mikke: Ron Paul jest siedem lat starszy ode mnie, więc chyba bardziej uprawnione wydaje się stwierdzenie, że to Janusz Korwin-Mikke jest polskim Ronem Paulem.

Jak Pan ocenia kandydaturę Rona Paula w republikańskich prawyborach?
Na pewno tępią go tak samo, jak mnie. Przez długi czas go nie zauważano i nawet, kiedy wygrywał kolejne prawybory, takich wyników w mediach się nie podawało. Po prostu media udawały, że go nie ma, nie relacjonowały spotkań z wyborcami, nie wystawiały recenzji. Teraz już nikt nie może udawać, że Ron Paul nie istnieje, bo nie da się go przeoczyć, kiedy zajmuje drugie miejsca w oficjalnych prawyborach.

Dlaczego amerykańskie media miałyby dyskryminować jednego z kandydatów?
 / Fot. Judyta Rykowska / W24Oczywiście z powodów ideologicznych. On czy ja jesteśmy kandydatami spoza establishmentu. Chcemy zmienić nie rząd, a cały ustrój.

Media mają duży wpływ na prawybory i kampanię wyborczą?
Mają ogromny wpływ, ale mimo wszystko wyborcy republikanów są tego świadomi i wiedzą, że media manipulują. Gorzej, że media uznawane za republikańskie, na przykład telewizja FOX, ostro atakują Rona Paula. Zapewne za to, że opowiada się za ograniczeniem zbrojeń, a wiadomo, że koncerny zbrojeniowe płacą na republikanów duże pieniądze.

B.G.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Barcisz
 • Barcisz
 • 19.01.2012 14:16

Janusz Korwin-Mikke to polska karykatura Rona Paula.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
 • f
 • 17.01.2012 22:21

@ P. Wierzbicki-Korwin to utopista tak szkodliwy,jak pierwotni komuniści(proszę jeść dużo roślin oleistych).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli wywiad Ci się podobał i podoba Ci się idea bloga www.iktomaracje.pl zagłosuj na nas w konkursie na blog roku. Wyślij C00080 na 7122. Tutaj wszelkie informacje: http://www.blogroku.pl/kategorie/-b-iktomaracje-b-pl-blog-publicystyczny,gwjmy,blog.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
elbello
 • elbello
 • 17.01.2012 09:27

Jan Kurwin Micce miałkiedyś jakieś małe poparcie i je zmarnotrawił. Nawet jego obłąkani partyjni koledzy go wyślizgali. Obecnie uchodzi za degenerata i bankruta politycznego i materialnego. Jeden z czołowych darmozjadów. I taki chce naród doprowadzić do klęski !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mówiąc: "Z innej beczki". "Co ma piernik do wiatraka."?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do "f". Jak kulą w plot. A może jaśniej i po polsku?

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
 • f
 • 17.01.2012 08:33

Nawet mu do pięt nie dorastasz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak Panie Korwin Mikke. Pana czas jeszcze nie nadszedł. Pana czas zacznie się od momentu, kiedy wszyscy zrozumieją, że topią się we własnym gów... . Nie przypadkowo zauważyłem, że ma Pan najlepszą obstawę ze wszystkich posłów, odn. "Maciejewo". No, ale jest i kogo pilnować. Ma Pan więcej rozumu, niż suma wszystkich posłów. A mam prawo tak się wyrażać, bo jest jeszcze, choć pozorna demokracja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Hiroo Onoda
 • Hiroo Onoda
 • 17.01.2012 08:15

Jestem winien panu JKM przeprosiny z a podejrzenie o złe intencje. Co niniejszym czynię. Korzyść z tego jest tak, że wiem jak mamy w głowach namieszane. Na litość przecież ustawa lustracyjna za którą poleciał rząd mec. Olszewskiego to pana dzieło.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.