Facebook Google+ Twitter

Korwin-Mikke w Lublinie

"Otóż ja obiecuję, że jeżeli dojdziemy do władzy każdy senator, każdy poseł i każdy sędzia Trybunału Konstytucyjnego, który za tym głosował będzie miał wiek emerytalny podniesiony do 99 lat" - mówił dziś w Lublinie Janusz Korwin-Mikke.

Prezes Kongresu Nowej Prawicy tradycyjnie krytykował podniesienie wieku emerytalnego, okradanie społeczeństwa poprzez podatki, ideę Unii Europejskiej czy nieklarowność prawa. Mówił też o wolności człowieka jako jednostki: "Jeżeli ja mam sukę i suka ma szczeniaki to kto decyduje czy je zaszczepić - suka czy ich właściciel? A jak my mamy dzieci to kto decyduje? My czy nasz właściciel? Nasz właściciel... Nie jesteśmy już wolnymi ludźmi!". Pełną relację wideo ze spotkania można zobaczyć na portalu YouTube:Janusz Korwin-Mikke w ciągu ostatnich miesięcy zdobywa coraz większą popularność. Króluje na portalach internetowych a na jego spotkania przychodzą tłumy ludzi, głównie młodych. Przykładowo na spotkanie w Toruniu 7 maja przybyło tak wielu sympatyków, że spotkanie przeniesiono na zewnątrz a Prezes Nowej Prawicy przemawiał ze schodów przeciwpożarowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Najbardziej mnie rozbawiają brednie głoszone przez JKM . Zlikwidujemy czerwone światła , po cholerę one są grzmiał największy populista RP .
Jeśli naśmiewanie się z niepełnosprawnych jest cechą " człowieka z zasadami " to dziwne to zasady . Poniżanie kobiet jako istot gorszego gatunku nadających się li tylko do garów to też nieugięta wola obrony prawdy ? Takie przykłady z wystąpień można mnożyć .
Takich ludzi należy się bać . Rozpier...ić Unię od wewnątrz ...... ? Byli już w historii tacy . Elity nie ucierpiały a zwykli ludzie .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Profesor Pawłowicz: "W obecnym kształcie nie przynosi nam to nic dobrego. Zniszczyła tylko nasz język prawa. Weźmy pojęcie wolności gospodarczej, które jest fundamentalne. Unia zupełnie go nie respektuje. Jest gorsza od komunizmu, wszystko chce kontrolować, ma policzoną każdą krowę, kozę i kurę. Nawet cukier w spiżarce zważy. To jest system totalny, w którym uczestniczymy za względnie niewielkie pieniądze pomocowe. Tyle, że to nie jest żadna pomoc, tylko pułapka kredytowa, o czym się przekonała Grecja, która najpierw wydawała unijne pieniądze, a dziś ma długi do spłacenia."
"Jestem z gruntu przeciwna Unii. Czekam i modlę się, żeby to się po prostu samo rozwaliło."
Kolejny "śpioch"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Putin nie jeden toast wypił za pomyślność w wyborach takich dziwolągów jak Korwin.
Są, to sługusy Rosji, którzy poprzez "wysadzenie w powietrze" Unii Europejskiej przysłużą się Putinowi. W tak newralgicznym momencie dla Putina "śpiochy" wychodzą z nor.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdybym mógł to bym chętnie przed tym jednym politykiem drogę zamiatał, a nawet bym te schody przeciwpożarowe wyszorował, żeby butów sobie nie pobrudził. Oto człowiek z zasadami, głową na karku do myślenia i nieugiętą wolą obrony prawdy i sprawiedliwości. Ostatni Rzymianin w naszym kraju.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.