Facebook Google+ Twitter

Korwin-Mikke wysyła PiS do piekła

Korwin- Mikke mocno skrytykował prawicę pisowską za atak na sędziego Igora Tuleyę. Lustrowanie rodziny młodego sędziego lider KNP nazwał obrzydliwością.

Sędzia Igor Tuleya, który orzekał w głośnej sprawie doktora G. zyskał kolejnego obrońcę- Janusza Korwin- Mikkego. O tyle ten nabytek jest cenny, ponieważ popularny "Korwin" jest od lat jednym z najbardziej wpływowych polityków na prawicy. A przecież niemal cała prawica jednogłośnie potępiła postawę młodego sędziego (chodzi o uzasadnienie do wyroku). Wyrazem tego jest zlustrowanie rodziny Tulei przez prawicowe media.

Te działania oburzyły Janusza Korwin- Mikkego: "To jest coś tak obrzydliwego, że człowiek ma ochotę wrzucić ten cały PiS do jednego kotła w piekle i podłożyć ogień"- powiedział lider Kongresu Nowej Prawicy w Radiu Wnet. Wypowiadając te słowa Korwin zauważył, że brzmi podobnie do Stefana Niesiołowskiego,; ale jak mówi, krytycy PiS w tej sprawie maja rację, a on nic nie poradzi na to, że się z nimi zgadza.

Wracając do istoty sprawy, lider Kongresu Nowej Prawicy powtórzył argument używany wcześniej przez prawników, iż sędzia w swoim uzasadnieniu ma prawo do szerokiej wypowiedzi, w której wyjaśni czym się kierował oraz co go motywowało. Może nawet przedstawić tam swoje opinie: "Może powiedzieć cokolwiek"- mówi lider KNP.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tym razem poprawiliśmy, ale przypominamy, że warto korzystać ze słowników :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba usmażyłby? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.