Facebook Google+ Twitter

Korwin-Mikke zwycięzcą sondy w serwisie Wiadomości24

Zakończyła się sonda w naszym serwisie. Wygrał Janusz Korwin-Mikke, a 2. miejsce zdobył Grzegorz Napieralski. Faworyci w wyborach: Jarosław Kaczyński i Bronisław Komorowski znaleźli się odpowiednio na 3. i 5. pozycji.

wyniki sondy / Fot. Rafał GdakSonda trwała przez tydzień, od 16 do 23 maja. Swój głos oddało 1258 użytkowników. Większość z nich wybrało Janusza Korwin-Mikkego, który zdobył 34,57 procent głosów. Drugi w kolejności Grzegorz Napieralski osiągnął wynik 19,88 procent. Jarosław Kaczyński - jeden z faworytów w wyborach - otrzymał w sondzie 15,37 procent głosów. Następny zaś był Kornel Morawiecki (14,06 procent). Bronisław Komorowski znalazł się na 5 miejscu zdobywając 11,7 procent. Pozostali kandydaci zdobyli w sumie 4,42 procent.wyniki sondy / Fot. Rafał Gdak

Wyniki sondy przedstawiają się zdecydowanie inaczej niż oficjalne sondaże. Jej specyfika jednak nie daje możliwości oceny rzeczywistych nastrojów wyborczych, chociaż jest okazją do zbadania aktywności zwolenników poszczególnych kandydatów. Janusz Korwin-Mikke cieszy się sporym poparciem w sondach internetowych, jego popularność nie przekłada się jednak na wynik wyborów.

Dziękujemy wszystkim za udział w sondzie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Powiedział pół żartem. A inni nie mówią, ale działają :).
Poza tym Partia Kobiet swojej kandydatki nie wystawiła. Z pewnością zyskała by znaczną przychylność. Szkoda- serio!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ważny ten wynik. Szkoda, że nie jest mocniej wyeksponowany.
Każdy miał prawo oddać głos i nie rozumiem czemu miałby decydować inaczej przed urną? Chyba że jest miękki i da sobą manipulować.
Zwycięstwo Korwina jest bardzo racjonalne. I świadczy o stosunku wyborców do tego co się w Państwie dzieje. Myślę, ze byłby to bardzo ożywczy wybór. Z pewnością nie mamy w tym przypadku do czynienia z przebierańcem i gołosłownym hochszataplerem. A jeśli już o papugach - to są to jedne z mądrzejszych ptaków. A to, że nosi się muszkę nie wszystkim przecież musi przeszkadzać.
A więc, Sławo .... ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Sława Kornacka (S) - z całym szacunkiem, ale przez takie myślenie jak Pani tutaj zaprezentowała, mamy w naszym pięknym kraju to co mamy. Wiele osób tak myśli i tak właśnie podchodzi do wyborów. A potem będzie wielki lament i gadanie "a gdyby XYZ został tym prezydentem, żyło by się lepiej".

Gorąco namawiam - głosujcie zgodnie ze swoimi poglądami w stu procentach.

Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.05.2010 23:42

Pani Jadwigo: czy właśnie dlatego jest Pani redaktorką?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Glosowalem w sondzie inaczej, co nie znaczy, ze sie nie ciesze. Uzytkownicy W24 wykazali sie zdrowym rozsadkiem. Jak slusznie zauwazyl wyzej Pan Rober Remark, nie dziwi wynik inny, od tych, ktore wciaz przedstawiaja roznego rodzaju osrodki opinii publicznej. Niestety tak juz w naszym kraju jest, ze to media probuja kreowac zwyciezce... Tak czy inaczej - Korwin-Mikke na prezydenta! I bedziemy mieli Polske od morza do morza, hej! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

P.Rafale sonda była potrzebna! To,że jej wyniki różnią się od sondaży CBOS-u itd. wcale nie dziwi. Wszak tu głosy oddali ludzie zaangażowani, myślący i nie poddający się presji mediów. Sami je tworzymy!! Korwin-Mikke jest niezwykle zdroworozsądkowy. Słusznie uważa ,że jeśli ktpś chce budować się na terenach zalewowych nich to robi na własną odpowiedzialność i nie żąda pomocy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Śmieszna ta sonda co portal to inna osoba wygrywa wiec po co to ..."

była to odpowiedź na "zapotrzebowanie" użytkowników serwisu. Pojawiły się wątki na forum, w komentarzach, otrzymywałem również maile pocztą wewn. z prośbą o zorganizowanie sondy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

swoją drogą brakuje mi takich osób jak pan Korwin-Mikke w sejmie. Jego stwierdzenie rząd rżnie głupa nadal aktualne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pełna egoztyka :) - gadające papugi zawsze sie cieszą powodzeniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Śmieszna ta sonda co portal to inna osoba wygrywa wiec po co to ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.