Facebook Google+ Twitter

Korytarze na Wiejskiej huczą o Gowinie. Ktoś zbiera haki na ministra?

Polityczny światek huczy od plotek na temat ministra Gowina. A to nieślubny syn, a to romans z piękną ministrą, a może i nieścisłości finansowe w WSE... "Wiedziałem, że naruszam duże interesy i że uruchomiona będzie przeciwko mnie kampania oszczerstw" - komentuje Gowin.

 / Fot. Leszek Szymański PAPMinister Jarosław Gowin, jak każdy polityk, ma swoich zwolenników i przeciwników. Ci drudzy nie szczędzą mu krytyki. Jak pisze wprost.pl, polityczny światek od miesięcy huczy od plotek o słabych stronach ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina. Można by było uznać to za codzienny, zwyczajny element politycznego folkloru w kuluarach sejmowych, gdyby nie pewne "ale".

Dziennikarze tygodnika "Wprost" postanowili pójść tropem plotek z sejmowych korytarzy.

Według tygodnika, plotki o nieślubnym synu Jarosława Gowina zrodziły się w krakowskiej Platformie w 2008 roku, kiedy jego pozycja w partii zaczęła szybko rosnąć (także medialnie), co było nie w smak, szczególnie lokalnym rywalom. Ale to było w Krakowie. Dzisiaj, jak twierdzą zwolennicy ministra Gowina, krakowskie plotki o nieślubnym dziecku, dotarły już do Warszawy, i to o znacznej sile i "zwielokrotnionym echem". Wskazano nawet kandydata na "tajnego potomka" – rzekomego syna R.

Przyszywany syn ministra - R., to wysoki, szczupły, przystojny młody człowiek. Dla niektórych polityków Platformy, podobieństwo między nimi jest znaczące. Partyjni przeciwnicy ministra Gowina, zwrócili na R. uwagę, kiedy okazało się, że ów młody człowiek pojawia się tam gdzie akurat działa minister Jarosław Gowin.

Tymczasem konserwatysta, Jarosław Gowin ma żonę Annę i wspólnie z nią trójkę dzieci: dwóch synów w wieku 20 i 25 lat oraz 23-letnią córkę. Do ojcostwa R. - Jarosław Gowin się nie przyznaje. Według rozmówców "Wprost" z Platformy, minister Gowin jest mocno przekonany, że w ostatnim czasie jego główni konkurenci (może i wrogowie) w partii, "intensywnie interesowali się R."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

jedyny który wsadził kij w mrowisko, wzruszył ten uładzony podzielony na wpływy i pieniądze świat, czym doprowadził do wściekłości i zrobią wszystko by go zniszczyć i tak będzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo mądra postawa Gowina .Kuluarowe ploteczki go nie interesują . A wyciąganie co mówili 4 lata temu jest śmieszne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"minister Gowin jest mocno przekonany, że w ostatnim czasie jego główni konkurenci (może i wrogowie) w partii, "intensywnie interesowali się R."


Platforma jest partią bezideową niekorzystne sondaże obudziły demony w tym ugrupowaniu. Teraz będą zbierać "haki" na swych kolegów partyjnych aby utrzymać się na powierzchni i dalej spijać nieustannie płynący strumień pieniędzy z afer "zamiecionych pod dywan" w kancelarii premiera Donalda Tuska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Opozycja ma wprawę,-5 lat już trenują.
Myślę,że jeszcze długo będą trenowali.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.