Facebook Google+ Twitter

Korzystaj z usług świadomie i nie daj się oszukać

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-01-16 22:43

Styczeń to okres, w którym wiele osób snuje noworoczne postanowienia. W związku z tym poszukują odpowiedniego typu miejsc, gdzie mogą skorzystać z siłowni, kosmetyczki czy fryzjera.

Szczególnie w dużych metropoliach usługi pod względem jakości są rozbite i aby znaleźć dobry i tani salon fryzjerski czy kosmetyczny trzeba się natrudzić.

Najszybszym sposobem wyszukiwania informacji jest Internet. Dlatego jego użytkownicy szukając nowinek o usługach korzystają z wyszukiwarek. Niestety ten sposób nie koniecznie może być dobry, ponieważ nie rzadko trzeba przekopać się przez wiele stron aby znaleźć istotne informacje. Nie trudno zauważyć, że nie da się porównać tych usług w jednym miejscu.

- Zauważyliśmy, że szczególnie w dużych miastach ciężko jest znaleźć usługę, która zaspokoi potrzeby klientów. Aby ułatwić życie internautom stworzyliśmy platformę internetową, gdzie użytkownik będzie mógł porównać daną usługę mając na uwadze kilka czynników. Uważamy, że w ten sposób możemy przyczynić się do poprawy jakości usług – mówi Katarzyna Raczyło, Project Manager portalu Gezor.pl

Portal pełni również wiele innych funkcji, które mają ułatwić życie przede wszystkim młodym ludziom. Już teraz mogą zamieszczać oraz przeglądać ogłoszenia.

- W czasie trwania prac nad portalem konsultowaliśmy się ze studentami. Wielu z nich zwracało uwagę, że przydatnym elementem byłoby wystawianie ocen dla poszczególnych usług, a także komentarzy na temat jakości ich wykonania. Aby wyjść naprzeciw oczekiwań wdrożyliśmy te rozwiązania na portalu gezor.pl – dodaje Katarzyna Raczyło.
Obecnie na portalu zarejestrowało się około 1000 firm. W przyszłości zostaną dodane nowe funkcjonalności m.in. system rabatowy, czy sklep internetowy.
(Łukasz Roszkowski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.