Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23038 miejsce

Kościan. Koncert i konkurs z PZPR i donosami

Komitet Organizacji Kultury zamierza wspomnieć obchody święta 1 maja i uprasza towarzyszy o przygotowanie listy najlepszych piosenek PRL-u. Konkurs pozwoli wyłonić hity PRL-u, które złożą się na program specjalnego koncertu.

zaproszenie na koncert / Fot. KOK Kościan/mat. organizator"Możecie być towarzysze przekonani, że my tak samo jak i wy, jesteśmy ulepieni z tej samej gliny, że celem konkursu jest wyłonienie największych przebojów i nie mamy innego celu, jak ten, który żeśmy zdeklarowali i to jest podstawowy program naszego działania. Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć. To jak, pomożecie?"

Kościański (KOK) zamierza w dniu 1 maja przeistoczyć się w legendarną ośmiornicę o wydatnie jaskrawym kolorze. W odróżnieniu od głowonogów typujących wyniki piłkarskich spotkań, PZPR-owa inicjatywa zachęca do czynu społecznego, który pozwoli zorganizować spotkanie z hitami PRL-u.

Zgłoszenia, zwane dalej donosami, mogą popełnić wszyscy chętni (nie tylko mieszkańcy Kościana i okolic). Lista z trzema piosenkami PRL-u winna być opatrzona danymi kontaktowymi (imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail). Konkurs pozwoli wybrać tę, które zostaną wykonane podczas specjalnego koncertu w dniu 1 maja. Uczestnicy mają szansę stać się szczęśliwymi posiadaczami nagród, które trafią do nich poprzez łut szczęścia spowitego socrealistycznym oparem.

Swoje donosy można składać do specjalnie w tym celu przygotowanej urny w siedzibie KOK, przy ulicy Mickiewicza 11, do piątku 13 kwietnia 2012 r. Można też donieść korzystając z dobrodziejstwa postępowej elektroniki i przesłać maila: kok.koscian@gmail.com jak też wykazać się swoją postawą obywatelską drogą telefoniczną (65) 512 05 75.

"Wszystkich was, towarzyszki i towarzysze, już dziś serdecznie zapraszamy . Szczegóły obchodów przedstawimy wam wkrótce po posiedzeniu kolektywu organizacyjnego i zatwierdzeniu programu przez Powiatowy Zespół Pracowników Rozrywki.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.