Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22348 miejsce

Kościół mówi "nie" halloween i proponuje opowieści o demonach

Łódzcy duchowni zamierzają odciągnąć młodych ludzi od przebierania się w halloween i bezmyślnego kopiowania amerykańskich tradycji kulturowych. W wieczór, 31 października, do wyboru są film o prawdziwych egzorcyzmach albo noc ze świętym.

Kościół katolicki zwalcza obchodzenie halloween w Polsce / Fot. www.freeimages.com/bloody KissesPrawdziwe oblicze demonów i okultyzmu można będzie poznać w parafii św. Mateusza w Pabianicach. W programie imprezy Holyween jest m.in. wspólna modlitwa w intencji znalezienia dobrego małżonka oraz film "Demony seksu" z nagraniami egzorcyzmów. Wieczór ma przestrzec przed zgłębianiem okultyzmu. Spotkanie ze świętymi organizuje 31 października łódzka katedra. Temat przewodni spotkania to "Święci darem miłosierdzia", a skrót nazwy nawiązuje do Światowych Dni Młodzieży, które będą organizowane w przyszłym roku.

W programie pabianickiej imprezy są: wspólna modlitwa, formy teatralne, efekty świetlne oraz czas na modlitwę i sakrament pokuty. - To propozycja dla młodych ludzi, by spędzili ten wieczór w towarzystwie świętych - mówi ksisądz Przemysław Góra, duszpasterz młodzieży w archidiecezji łódzkiej.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

UUUuuuuuu.......strachy na lachy.....Demonologia zagadywanie i szukanie wiernych trochę od d....strony, ta... lecz każdy sposób jest podobno dobry.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.