Facebook Google+ Twitter

Kościół nie zapomina. Część pierwsza

Może najwyższy już czas abyśmy zadali sobie pytanie: dlaczego Kościół nie zapomina o cudach dziejących się wieki temu. Tutaj może znajdziecie odpowiedź.

Jakże pięknie prezentują się defilujące czerwone lub niebieskie berety. Podziwiać można młodzieńczy szyk, dyscyplinę, młodość oraz wiele innych jeszcze przymiotów. Już od dłuższego czasu ich urok zdecydowanie przebijają jednak moherowe berety z włóczki, w kolorze jasnego złota, oplecionej cieniowaną nitką w kolorze brązowym i złotym. Ta „bojowa” formacja, biorąc wzór z „dowódców” lubuje się w kolorach złota, purpury i chociaż młodością i szykiem już nie błyszczy, to jednak posiada jeszcze moc zdobywania przyczółków „wroga”. Czerwone i niebieskie berety to przecież desantowcy, potrafiący w boju zdobywać takie strategiczne kawałeczki gruntu, z którego w przyszłości może nastąpić uderzenie. Może i nikt nie uwierzy, ale i moherowe berety wyćwiczone są w zdobywaniu takich przyczółków - chociaż pod Pałacem jeszcze im się na razie nie udało.

Berety Ojca Rydzyka to nie tylko weterani takich walk, lecz i Młodzież Wszechpolska. Struktura też bardzo nowoczesna, bo chociaż Ojciec Struktury, zajmuje obecnie tylko stanowisko Dyrektora Generalnego, to już w niedalekiej przyszłości może awansować na stanowisko „PiS,GP”, czyli Przewodniczący i Siegel Gorącego Podziemia. Pomiędzy stanowiskiem dowodzenia a armią „MB”
jest jeszcze bardzo wiele struktur pośrednich jak np. kółka różańcowe, parafie, kapelani i chociaż jest jeszcze wiele innych, to jednak dyżurni kapelani prasy, którą nie wiadomo, jak można nazywać, ponieważ jej termin dotyczy tylko niezależności od struktur państwowych. Nazwanie jednak dziennikarzy Radia Maryja i telewizji Trwam „prasą niezależną”, zakrawa już na kpiny, ponieważ jest to typowe uzależnienie od Ojca. To właśnie ten Ojciec jest stróżem syndromu takiego uzależniania, przy pomocy instytucji (podobno) społecznej i przy pomocy tej fałszywej ideologii zależności i zniewalania zajmuje się wychowaniem. Tylko wychowaniem, ponieważ leczeniem, powinny się już zająć struktury państwowe.

To między innymi ci redaktorzy „niezależni” w tym i jeden „Fakt.pl” zobaczył i opisał, że; „Samolot prezydenta zostawił na niebie krzyż”. Wystarczyło, że na zdjęciu smuga kondensacyjna przecina się z obłokami, by „niezależni” dziennikarze zobaczyli tam krzyż, jako dowód na znak Opatrzności Bożej. Cud - słyszano też takie okrzyki, lecz w przeciągu paru dni, bardzo szybko wyciszono ten temat, gdyż okazało się, że ten „cud” może zaszkodzić Kościołowi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

No cóż. Takie krzyże to nad moim domem mogę pstrykać na niebie co parę dni. Czyżby to jakieś było masowe ostrzeżenie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Analizowane zdjęcie znajdziecie pod;
http://www.fakt.pl/Krzyz-nad-Smolenskiem-,artykuly,69313,1.html

Komentarz został ukrytyrozwiń
konio
  • konio
  • 08.03.2012 10:25

Nie patrząc w obłoki mozna gołym okiem dostrzec do czego prowadzi polityka polskiego kleru z Rydzykiem na czele.Od dwudziestu lat doją państwo polskie,które w osobach kolejnych premierów i prezydentów,co rusz dodawało im przywilejów i sypało bez opamietania państwowymi(naszymi)pieniędzmi.Rozpanoszony i zachęcony kler wyciąga rękę nie tylko po po kasę ale i po władzę."Normą"stały sie sytuację gdzie radni miejscy przed podjęciem decyzji o budowie np.10 metrów drogi dojazdowej,biegną na wyścigi do proboszcza zapytać o jego opinię.O budowie supermarketów dających ludziom pracę nie warto wspominać.Kuriozalną jest sytuacja-wcale nieodosobniona-w Stalowej Woli,gdzie proboszcz w asyście procesji postawił krzyż na terenie należącym do miasta zawłaszczając go tym samym pod,jak twierdzi- budowę kościoła.Kler rządzi nie tylko na poziomie samorządowym;Komisja Majątkowa-kolejny "klejnot w koronie kościoła".Dostali więcej,niż im sie należało.Gdyby w takiej sytuacji znalazł się zwykły Kowalski,to na następny dzień miałby na głowie prokuratora i dochodzenie -czy wziął w dobrej,czy złej w złej woli.Znając skrupulatność polskiego wymiaru sprawiedliwość,Kowalski wylądowałby w więzieniu jako pospolity przestępca.Co zrobiła prokuratura w sprawie bezprawnie przywłaszczonego majątku przez kościół?NIc.Mając taki przyczółek władzy jakimi są prokuratura,sądy i samo ministerstwo sprawiedliwości,można sobie na wiele pozwolić.Co z księżmi pedofilami?Nic.Tusk z wielkim hukiem otworzył ośrodek w którym miano "leczyć"i chemicznie kastrować pedofilów i tak samo z wielkim hukiem cały projekt upadł.Czyżby okazało się,że pierwsi w kolejce są księciunie?Może kasandryczną jest wizja mówiąca,iż następni kandydaci na premiera i prezydenta będą musieli mieć namaszczenie polskich biskupów i w konsekwencji będą bezwolnymi wykonawcami ich woli.Może tak,a może nie.Cuda się zdarzają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.