Facebook Google+ Twitter

Kosmicznie Galaktyczna!

Jednych powala jej uroda, innych straszy mnogość przycisków i trudności w opanowania kokpitu, jeszcze innych odstrasza jej design. Pewne jest to, że gdy pokazano ją światu, budziła liczne kontrowersje i zachwycała.

zdjęcie pochodzi z galerii Wikipedii / Fot. wikipediaKompletnie nie podobna do poprzedniczek z wcześniejszych generacji. Odważna i innowacyjna jest kompletnym przeciwieństwem prostych, łatwych w obsłudze i wytrzymujących naprawdę wiele, poprzednich VII generacji Hondy Civic.

W najnowszym artykule cyklu "Auta używane" postaram się przybliżyć Państwu nieco już opatrzone chodź wciąż imponujące auto Hondy.

HONDA CIVIC VIII


Gdy ogłoszono zakończenie produkcji poprzedniej generacji i rozpoczęcie kolejnej, nikt chyba nie sądził, że Honda zrobi tak odważny krok. Gdy w salonie we Frankfurcie pokazaną nową Civic wielu oniemiało. Gdzie ta prosta, zwykła i niewyróżniająca się z tłumu stylistyka?

Kupujący zastanawiali się często, czy nowa generacja zachowa słynną trwałość, z jakiej słynęły poprzedniczki. Dziś po 5 latach od premiery i czterech od regularnej sprzedaży rynkowej zauważamy, że trwałość egzemplarzy jest zadowalająca. Co prawda, zdarzają się usterki, a sama Honda dwa razy wzywała użytkowników na akcje naprawcze. Pierwsza akcja dotyczyła hamulca ręcznego, który sam się zwalniał, zaś druga możliwości uszkodzenia sterownika wspomagania kierownicy.

Chodź auto "napakowane" jest elektroniką, okazuje się, że nie jest ona tak zawodna, jak w wielu innych autach. Na rynku wtórnym nie trudno o egzemplarz dobrze lub doskonale wyposażony. Auto nie należy do najtańszych, a mimo to coraz częściej mamy okazję obserwować je na polskich drogach. Model zaprezentowano jesienią 2005 roku, a od 2006 roku dopiero użytkownicy mogli cieszyć się z posiadania auta, które na rynku wtórnym wyceniane jest na kwotę nie mniejszą niż 37 tys. zł. Taka kwota oznacza spadek wartości o około 55% na przestrzeni 4 lat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.