Facebook Google+ Twitter

Kosmos i UFO w „Przystanku Książka”. Już od 27 lutego

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-02-23 17:15

Warszawska mediateka „Przystanek Książka” oraz Projekt NPN, zajmujący się zagadkami nauki zapraszają na wystawę pt. „UFO w archiwalnych artykułach prasowych”. Będzie można ją oglądać już od przyszłego poniedziałku.

Poniżej oficjalna informacja z serwisu Projekt NPN - www.npn.org.pl

"Przystanek Książka" (Mediateka), ul. Grójecka 42 / Fot. www.npn.org.plW dzisiejszych czasach istnienie cywilizacji pozaziemskich w kosmosie nie może być już kwestionowane. Wszechświat jest po prostu zbyt ogromny, a liczba planet, układów słonecznych, galaktyk niezliczona. To świadczy o tym, iż ONI muszę tam gdzieś być! Twierdzenia, że jesteśmy jedynymi inteligentnymi istotami w tych bezkresnych otchłaniach kosmosu to po prostu czysty absurd. Ciągle jednak z uporem maniaka negowane jest coś innego…

Tysiące ludzi na świecie przyznaje się otwarcie do obserwacji UFO (ang. unidentified flying object, pol. NOL – niezidentyfikowany obiekt latający). Świadkami często są wojskowi, policjanci i naukowcy, czyli osoby uważane za wiarygodne, cieszące się powszechnym szacunkiem i poważaniem. Mało tego, UFO nie tylko są widywane na całym świecie, ale również fotografowane i filmowane.

Czym są te obiekty? Tajne wojskowe samoloty? Na pewno w jakiejś części tak, ale pozostaje pewien odsetek przypadków obserwacji i „bliskich spotkań” z UFO, których wszelkie, możliwe konwencjonalne wyjaśnienia zawodzą. I chociaż ludzie robią wszystko, aby zbagatelizować ten temat, ośmieszyć, sprawić, aby panowała opinia, iż „UFO nie warto się zajmować”, bo to niepoważne. Bronimy się rękami i nogami, boimy się nieznanego, nie chcemy zaakceptować tego, coraz głośniej powtarzanego twierdzenia… ONI już tu są!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jasne jak Słońce: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.