Facebook Google+ Twitter

Kostecki aresztowany! Walki z Royem Jonesem juniorem nie będzie

Dawid Kostecki został zatrzymany we wtorek wieczorem w Warszawie przez policję i przewieziony do aresztu. Za 9 dni w Łodzi miała się odbyć walka Polaka z Royem Jonesem juniorem, której niestety nie będzie.

Sonda

Czy działanie policji, aby zatrzymać Kosteckiego parę dni przed walką było słuszne?

 / Fot. © Jan Hubrich/PolskapresseNa 30 czerwca rzeszowski bokser miał zakontraktowany pojedynek bokserski z legendarnym Royem Jonesem juniorem. W mediach i prasie zapowiadano tę walkę jako "Starcie Tytanów". Na tej samej gali staną w szranki ze swoimi rywalami tacy zawodnicy jak: Artur Szpilka i Rafał Jackiewicz, jednak głównym pojedynkiem wieczoru miała być walka "Cygana" - donosi serwis eurosport.pl.

Rzeszowski pięściarz jednak nie spotka się prawdopodobnie na ringu z Royem Jonesem juniorem. 10 maja polski bokser został skazany na 2,5 roku bezwzględnego więzienia za współkierowanie grupą przestępczą, która zajmowała się prowadzeniem agencji towarzyskich. Menedżer "Cygana" robił wszystko, aby Kostecki trafił za kraty dopiero po 30 czerwca.

Jednak 19 czerwca, "Cygan" tuż po wyjściu z gmachu telewizji Polsat, dla której udzielał wywiadu, został zatrzymany na ulicy Ostrobramskiej i przewieziony do aresztu. Nakaz "niezwłocznego doprowadzenia do zakładu karnego" polskiego pięściarza 8 czerwca wydał wydział karny Sądu Okręgowego w Rzeszowie. Do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie został dostarczony 14 czerwca" - donosi w rozmowie z portalem sport.pl Paweł Międlar, rzecznik podkarpackiej policji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

red
  • red
  • 21.06.2012 21:13

Szkoda że innych bandziorów, którzy tak bezkarnie mordują ,nie potrafią ścigać.

Tyle afer i mordów i nic !? Oto rząd Tuska w całej okazałości......

Komentarz został ukrytyrozwiń
kolega J Kuleja
  • kolega J Kuleja
  • 21.06.2012 15:13

Dodam ,ze twoja matka jest jeszcze gorsza i takze jest jej miejsce w kryminale.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kolega J Kuleja
  • kolega J Kuleja
  • 21.06.2012 15:12

Komuś bardzo zależy by taki :bandyta , diler narkotyków , stręczyciel WRESZCIE ZNALAZŁ SIĘ W KRYMINALE .Kostecki tu w kryminale jest twoje miejsce. dla takich jak ty.Jesteś tylko obywatelem polskim z rodowodem romskim, cygańskim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.