Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14487 miejsce

Kostrzyn nad Odrą: Seniorzy będą świętować

W mieście rozpoczęły się przygotowania do Międzynarodowego Dnia Seniora. Wiadomo już, że odbędzie się on 25 września w Europejskim Centrum Spotkań Seniorów.

Zarząd Rejonowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kostrzynie nad Odrą. / Fot. Ryszard WaldunTegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Seniora to bardzo ważny dzień dla seniorów z Kostrzyna nad Odrą. Świętować będą 45 rocznicę działalności.

- Na nasz jubileusz postaramy się zaprosić wszystkich, którzy przez te lata nam pomagali. Samorządowców, parlamentarzystów, osoby prywatne i firmy - mówi Maria Bieniek prezes Rejonowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kostrzynie.
- Jesteśmy na etapie dopinania programu. Swój występ będzie miał nasz zespół "Wrzos" oraz tancerze z zespołu Roll Dance. Później będziemy się bawić podczas zabawy tanecznej - podkreśla Zofia Przybysz wiceprezes.

Kostrzyński ZERiI skupia około 1000 osób. Swoje koło ma także w oddalonym o 14 km Słońsku w powiecie sulęcińskim. Seniorzy współpracują z partnerami z Niemiec. Organizują przeglądy piosenek, wycieczki, turnusy rehabilitacyjne oraz inne przedsięwzięcia.

Zapytanie przeze mnie czego sobie życzą na kolejne 45 lat odpowiedzieli jednogłośnie, że siły do działania na rzecz swych koleżanek i kolegów seniorów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.