Facebook Google+ Twitter

Koszalin. XXI Międzynarodowy Festiwal Szachowy

6 sierpnia rusza międzynarodowa impreza zrzeszająca miłośników szachów. Co roku do Koszalina przyjeżdżają gracze z całego świata, chcący spróbować swoich sił na Międzynarodowym Festiwalu Szachowym.

szachy / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Chess_king_0981.jpgZorganizowany przez Akademicki Klub Szachowy "Hetman-Politechnika Koszalińska" festiwal odbędzie się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie. Trwać będzie do 13 sierpnia 2010 roku.

Rozgrywki rozpoczną się w piątek, 6 sierpnia, o godz. 16. Festiwal potrwa do piątku 13 sierpnia. Na godz. 9 rano została zaplanowana ostatnia runda, a o godz. 15 uroczyste zakończenie wydarzenia.

Wpisowe wynosi ok. 100 zł w zależności od rankingu zawodników. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne, wynoszące do 5 tysięcy złotych.

Gdzie spać?

Dla przyjezdnych organizatorzy przewidują noclegi w Domu Studenckim przy ulicy Rejtana 2, gdzie uczestnicy będą mogli zatrzymać się w dwu- lub trzyosobowych pokojach z dostępem do internetu. Wyżywienie ma objąć szwedzki stół zapewniony przez firmę "Rogaliczek".

Więcej informacji na stronie internetowej

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.